Runner club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli ! Za pristup cijelom forumu potrebna je registracija!
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)

Go down 
+11
GoGo runner
Juric
[R]UNNE[R]
walkay
kos3
Tomi_ZG
steeef
bigfan
Johnny iber
Ludacrys
pralas
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Icon_minitimesub pro 22, 2012 12:26 pm

;)
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Icon_minitimesub pro 22, 2012 4:57 pm

jos da je felune baciti u sjajnu crnu al dobro je i ovako

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Picture389
Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Picture390z

[Vrh] Go down
[R]UNNE[R]
Master forum member
Master forum member
[R]UNNE[R]


Broj postova : 283
Age : 28
Lokacija : OT
Vozi : Yamaha Aerox
Kit : Motorforce 70
Variomat : Polini
Auspuh : TP NARDO
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Icon_minitimesub pro 22, 2012 5:03 pm

odlično to izgleda,nego kod tih oversize diskova njihova je glavna prednost sta imaju vecu površinu za kočenje i sa time se dobiva kod kočenja tj. zahvati vecu povrsinu i potrebno mu je manje vremena da se zaustavi,koliko je meni poznato to ponajvise stunteri stavljaju jer im je potrebna hitroća kad hoce skut na prednji dignut i sl. Smile
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Icon_minitimesub pro 22, 2012 5:19 pm

[R]UNNE[R] je napisao/la:
odlično to izgleda,nego kod tih oversize diskova njihova je glavna prednost sta imaju vecu površinu za kočenje i sa time se dobiva kod kočenja tj. zahvati vecu povrsinu i potrebno mu je manje vremena da se zaustavi,koliko je meni poznato to ponajvise stunteri stavljaju jer im je potrebna hitroća kad hoce skut na prednji dignut i sl. Smile
veci disk automatski bolje koči jer se bolje i hladi itd.

ovaj disk je istih dimenzija kao serijski iako sam to stavio čisto malo zbog staylinga,iako posto je novi disk sad mi je puno tvrđa kočnica i bolji je osjecaj...onaj je bio malo potrosen pa je samim time meksa kocnica bila
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Icon_minitimesub pro 22, 2012 5:48 pm

Jao taj bi meni pasao samo tak, još si stavi prednji opleteni lajtung i da vidiš kakav je onda osječaj po ljetu prilikom kočenja, ja sam s njim u potpunosti zadovoljan.
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Icon_minitimesub pro 22, 2012 6:09 pm

kos3 je napisao/la:
Jao taj bi meni pasao samo tak, još si stavi prednji opleteni lajtung i da vidiš kakav je onda osječaj po ljetu prilikom kočenja, ja sam s njim u potpunosti zadovoljan.
ma razmisljao sam i o tome,al nema potrebe za mene i ovako koči točno onoliko koliko mi treba ;)
[Vrh] Go down
GoGo runner
Moderator
Moderator
GoGo runner


Broj postova : 396
Lokacija : Croatia
Vozi : Gilera Runner 50sp
Auspuh : Gianelli
Ostalo : Malossi sponge, Malossi rolice Very Happy
Registration date : 31.03.2010

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Icon_minitimesri pro 26, 2012 12:25 am

Ne sjeda mi taj disk nikako, sumnjam da toliko bolje koci od originalnog da ga se isplati gledat Razz
[Vrh] Go down
Juric
Admin
Admin
Juric


Broj postova : 1057
Age : 33
Lokacija : Zagreb/Kosnica/V. Goriica
Vozi : Runner 50 Race Edition
Registration date : 26.05.2008

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Icon_minitimesri pro 26, 2012 2:37 pm

Ma disk stoji super, ali sam prije ove teme gledao steefovu pa mi disk izgleda nekak malo Smile
[Vrh] Go down
steeef
Admin
Admin
steeef


Broj postova : 992
Age : 38
Lokacija : kc
Vozi : ?
Registration date : 18.12.2011

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Icon_minitimesri pro 26, 2012 3:21 pm

disk je solidan mada mi je čudan malo po obliku al to je nebitno..
to je obični fix wave disk i razlikuje se od seriskog po tome kaj se bolje hladi..
još da je opleteni lajtung osjetila bi se razlika u kočenju..ako mu je svrha samo estetska onda toe to..
svejedno malo je preskup,dimenzijama isti ko i seriski..mene je malo više izašel moj galfer koi je veći i od ovog brakinga i od mog seriskog koi je 220mm s tim da je ventilirajući i plutajući.

sad nabavit i stražnji neki braking ;)
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Icon_minitimepet pro 28, 2012 12:30 am

disk je tu samo radi estetike,meni ionako skuter koči točno kako treba za tu kubikažu...
al svejedno mozda bi trebao malo bolje kočiti jer se bolje hladi al nebitno,sad mi je puno tvrđa kočnica jer je ovaj disk nov a stari je bio malo potrosen pa se točno osjeti razlika...

kako god za 300 kn ne moze bolje s obizrom da disk ima 20 km a meni se sviđa.zadnji disk ce ostati serijski,jer se ionako skoro ne vidi,pa mi nije toliko važno kojeg je oblika Smile
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Icon_minitimened sij 06, 2013 8:18 pm

evo mrzi me farbanje ovog auspuha al reko ako ga necu sada ofarbati onda ga necu nikada,a između ostalog bratić Robi mi je rekao da ne mogu imati Izuvača ako ne sredim auspuh pa sam se morao baciti na poso Very Happy

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Picture398i

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Picture397x

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Picture399b

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Picture400s

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Picture403y

i sve je bojano ovim sprejem,neki ga hvale neki pljuju,al meni se dobro pokazao jos od prosli puta:

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Picture404e

cekam jos samo rolice iz malossistorea i onda mogu složiti prijenos pa je sve gotovo i spremno za sezonu,bratić robi mi izrađuje uberkul naljke aka IZUVAČ_180,dada nema zajebancije!!
[Vrh] Go down
Aerox50
Vec zna adresu napamet
Vec zna adresu napamet
Aerox50


Broj postova : 90
Age : 37
Lokacija : Dijakovac
Vozi : Gilera runner replica 50ccm
Kit : orginal
Variomat : serijala
Auspuh : tvorničko
Registration date : 13.07.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Icon_minitimepon sij 07, 2013 12:00 am

Odlično napravljen posao.
[Vrh] Go down
[R]UNNE[R]
Master forum member
Master forum member
[R]UNNE[R]


Broj postova : 283
Age : 28
Lokacija : OT
Vozi : Yamaha Aerox
Kit : Motorforce 70
Variomat : Polini
Auspuh : TP NARDO
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Icon_minitimepon sij 07, 2013 12:09 am

ja moram svoj aupuh bojat,pa neznam da uzmem isto takav sprej i sa njim pređem+ja još moram opruge maortizera i još neke sitnice bojat pa sad neznam jel bi sa tim to valjalo jer mi se neda sad nosit lakirat i sa tim se zaje*avat..i jel boja otpada sa benzinom? :?:
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Icon_minitimepon sij 07, 2013 1:52 am

dobar je to sprej,a čuj sprej kao sprej cim dođe u doticaj sa benzinom gotovo je,meni se po ofarbanome deklu izlilo malo benzina i mos se slikat,odmah pobijeli i nanovo bojaj...
al inače je sve za 5!
[Vrh] Go down
bigfan
Master forum member
Master forum member
bigfan


Broj postova : 477
Lokacija : ZAGREB
Vozi : Gilera Runner VXR
Variomat : Polini
Auspuh : Yoshimura
Ostalo : bregasta malossi
Registration date : 01.11.2010

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Icon_minitimepon sij 07, 2013 11:38 am

odlican posao jako lijepo ispalo ;)
naljke me zanimaju Razz
[Vrh] Go down
Juric
Admin
Admin
Juric


Broj postova : 1057
Age : 33
Lokacija : Zagreb/Kosnica/V. Goriica
Vozi : Runner 50 Race Edition
Registration date : 26.05.2008

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Icon_minitimepon sij 07, 2013 3:00 pm

super izgleda Smile
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Icon_minitimesub vel 02, 2013 12:56 pm

nisam dugo ovdje pisao,pa da kažem sta se radilo...

ugl nabavljena je Malossi torq polutka,vxr kvačilo sa novim malossi zutim federima..



evo napisat cu sve sto je do sada rađeno na skuteru,pa mozda nekom i pomogne...

MAŠINA(slagano na vx mašinu):

-klip i cilindar vxr 180 alu

-getriba vxr

-bregasta vxr

-dekompresor

-karb walbro vxr(dizna 118,šaraf smjese odvrnut izmedu 2 i 2.5 kruga,igla skroz spuštena)

-malossi multivar od vx-a(polirani kanali,rolice 9.0gr)

-vxr kvačilo(malossi žuti federi kvačila,centralni vxr)

-dayco kevlar

-malossi torq

-malossi red sponge

-nova uljna karika,selen,fazni lanac i vodilica,4x opruge ventila,komplet sve nove brtve,nova zamjenska membrana u pripravi


STYLING I OSTALO:

-pirelli evo 21/22 gume

-prednji Braking disk 240 mm

-prednje i zadnje Braking pločice

-buzetti bočna nogara

-ofarbano deklo i spuh

-tablica pod guzicom

-bijele pozicije u faru

-mini žmigavci

-zatamljeni zadnji far

-kompletno prerađene one bočne plastike i lakirane u crno


ugl rađeno je previse toga,pa ko voli nek izvoli,valj nisam nista zaboravio Very Happy


Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Picture418o

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Picture417rr

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Picture411c

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Picture410n



pozz





[Vrh] Go down
bigfan
Master forum member
Master forum member
bigfan


Broj postova : 477
Lokacija : ZAGREB
Vozi : Gilera Runner VXR
Variomat : Polini
Auspuh : Yoshimura
Ostalo : bregasta malossi
Registration date : 01.11.2010

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Icon_minitimesub vel 02, 2013 1:31 pm

moze se samo dati rijeci pohvalee toe kuul motor je brutalla,bas me zanima kako i ide,jesi dobio sta sa malossi torqom ? Very Happy
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Icon_minitimesub vel 02, 2013 1:45 pm

bigfan je napisao/la:
moze se samo dati rijeci pohvalee toe kuul motor je brutalla,bas me zanima kako i ide,jesi dobio sta sa malossi torqom ? Very Happy
hvala kolega,uloženo je dosta para,znas i sam kak to ide,sa ulaganjem nikad kraja Smile

nakon montaže malossi torqa,morao sam staviti 0.5gr lakse rolice(ali mi se cini da mi jos uvijek fali malo okretaja) iako je sada remen novi stavljen pa vjerojatno je i do toga,dok ne sjedne kako treba...tek sam napravio 30 km i sto vise vozim sve bolje ide jer remen sjeda kako treba tako da mislim da cu ostaviti ove rolice na kraju...

nisam polutku novu kupovao jer je ne isplativo,dobio sam ju za jeftine novce pa reko sto ne probati...ovaj kolega sto je probao skuter kaže da mu se čini da malo bolje ide sa torqom iako jos ni remen nije sjeo kako treba,ja sam zadovoljan sve u svemu i sto se masine tiče vise nista ne diram...a i koliko sam primjetio potrosnja mi nece prelaziti preko 4.5l Very Happy
sad me jos malo čekaju nove gume i pločice ali mogu jos voziti sa ovima...gume cu uzeti michelinke power pure definitivno,a pločice ponovno brakingove jer su mi se dobro pokazale...

ugl ako sve bude po planu vidimo se u proljeće negdje na pola puta pa ces probati Smile
[Vrh] Go down
bigfan
Master forum member
Master forum member
bigfan


Broj postova : 477
Lokacija : ZAGREB
Vozi : Gilera Runner VXR
Variomat : Polini
Auspuh : Yoshimura
Ostalo : bregasta malossi
Registration date : 01.11.2010

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Icon_minitimesub vel 02, 2013 2:09 pm

hehe znam kolega,to su rupe bez dna Very Happy
vjerojatno onda kad se remen dokraja sjeden ce to ici osjetno boljeee ;)
hh a potrosnju nezelim komentirati jer sam ljubomoran odmah haha
naravno u proljece obavezno na pola putaa ;)
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Icon_minitimesub vel 02, 2013 3:26 pm

eto vrag mi opet nije dao mira pa se otišo provozat iako nije bas vani za vozanje bez obzira sto je 10 stupnjeva Smile

remen sjeda polako,ali sve mi se cini da cu morati ici na 0.5gr lakse role a ne nemam ni lipe u đepu :/
vrti se 8 500 kroz ubrzanje,dobro ide,ali nije to to i ne mogu tak voziti kad znam da moze bolje ici,jebiga takav sam,voli da se maksimalno iskoriste svi dijelovi....treba mi jos nekih 400 okretaja sto cu taman dobiti s tim rolicama i onda ce biti odlično,siguran sam...

tako da kada ulete neki novci odmah uzimam 8.5 gr role a do tada ovako vozim,pa ko zna mozda proradi s vremenom kako remen bude sjedao heh

iako sam rekao,vise ne sjedam na skuter dok ne bude bar 15 stupnjeva,danas sam 2 trenerke obukao,rukavice,jaknu i nije mi bas bilo toplo...

ps. koliko tebi trosi?
[Vrh] Go down
steeef
Admin
Admin
steeef


Broj postova : 992
Age : 38
Lokacija : kc
Vozi : ?
Registration date : 18.12.2011

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Icon_minitimesub vel 02, 2013 5:06 pm

sam nemoj da ja počnem pisat kolko sam uložil u skuter haha pa da vidiš kaj znači cifra (mada ju ni sam neznam) Razz
trebal si me slušat dok sam ti rekel da izbušiš rolice na 9gr pa onda vidiš di si i kupiš koje trebaš..nije malo bacit po 180kn za 2 3 seta rolica od koih na kraju budeš koristil samo jedne.
i kud lakše rolice a svi su ti rekli da moraju teže Razz
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Icon_minitimesub vel 02, 2013 7:29 pm

steeef je napisao/la:
sam nemoj da ja počnem pisat kolko sam uložil u skuter haha pa da vidiš kaj znači cifra (mada ju ni sam neznam) Razz
trebal si me slušat dok sam ti rekel da izbušiš rolice na 9gr pa onda vidiš di si i kupiš koje trebaš..nije malo bacit po 180kn za 2 3 seta rolica od koih na kraju budeš koristil samo jedne.
i kud lakše rolice a svi su ti rekli da moraju teže Razz
hahah nemoj da ja počmem pisati koliko sam ulozio kad se uzmu u obzir one turpije od prije,cifra se penje preko 3 000 eura al jebiga,svaka budala ima svoju zanimaciju...
znam da,al mislio da ce 0.5gr imat vise utjecaja na okretaje al na kraju se nije tako ispostavilo jebiga...
tako da vidjet cemo,nisam sad pri novcima,samo polako,bit cete obavjesteni Smile
[Vrh] Go down
steeef
Admin
Admin
steeef


Broj postova : 992
Age : 38
Lokacija : kc
Vozi : ?
Registration date : 18.12.2011

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Icon_minitimesub vel 02, 2013 8:14 pm

imal sam ja i af1 i spa u kojeg je bilo ulupano brdo para ;)
samo za vxr i nexus sam dal oko 10 soma kn a ostalo u skuteru je još barem 20...to je samo u vxru a još nije gotov i još barem 500 eura trebam stavit u njega.
[Vrh] Go down
Aerox50
Vec zna adresu napamet
Vec zna adresu napamet
Aerox50


Broj postova : 90
Age : 37
Lokacija : Dijakovac
Vozi : Gilera runner replica 50ccm
Kit : orginal
Variomat : serijala
Auspuh : tvorničko
Registration date : 13.07.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Icon_minitimesub vel 02, 2013 8:57 pm

Motor ti odlično izgleda sve pet toe kuul
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)
[Vrh] 
Stranica 4 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Runner SP180 swap
» GILERA RUNNER FXR!
» Gilera Runner SP 50
» Gilera runner 125----209
» Gilera runner 200 ST

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Runner club :: Runner Club Diskusije :: Garaža-
Forum(o)Bir: