Runner club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli ! Za pristup cijelom forumu potrebna je registracija!
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)

Go down 
+11
GoGo runner
Juric
[R]UNNE[R]
walkay
kos3
Tomi_ZG
steeef
bigfan
Johnny iber
Ludacrys
pralas
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Icon_minitimesub tra 13, 2013 2:04 pm

naravno,nikad nisam gledao skuter kao prijevozno sredstvo od točke A do točke B,da sam gledao onda bi uzeo baotiana i mirna Bosna...uvijek mi je skuter bio način guštanja i stvarno sam uživao sa ekipom na voznjicama...ali dosta je bilo,treba upozorenje shvatiti na vrijeme...jos sam dobro i prošao jer je "samo" glžanj otišao...iako jucer sam bio na kontroli i nisu dobre vijesti,osli su mi svi ligamenti...

ugl zanima me procjena moga runnera...

ja sam 3 vlasnik,23 500 km,2007.g,reg jos 2 mjeseca,garažiran,mažen i pažen,uvijek zagrijavan prije voznje...masina složena komplet prije zime,od sada do tada ne znam jel napravio 500 km,ugl brdo dijelova i novaca uloženih pred svega par mjeseci...popiss vega sto je rađeno od kada je kod mene imate par stranica prije...jedino mislim da cu malossi torq prodati odvojeno od skutera...svi dijelovi serijski od 125-ice znaci klip,cilindar,bregasta,getriba,vario,nosač tablice itd. idu zajedno sa kupljenim skuterom...

koliko traziti?uh sad mi je bas tesko kada sam pisao ovo i vidim koliko je truda i para ulozeno s ciljem da bude poseban a sada ide na prodaju :/

evo ekipa,ovdje pise sve:

MAŠINA(slagano na vx mašinu):

-klip i cilindar vxr 180 alu

-getriba vxr

-bregasta vxr

-dekompresor

-karb walbro vxr(dizna 118,šaraf smjese odvrnut izmedu 2 i 2.5 kruga,igla skroz spuštena)

-malossi multivar od vx-a(polirani kanali,rolice 9.0gr)

-vxr kvačilo(malossi žuti federi kvačila,centralni vxr)

-dayco kevlar

-malossi torq

-malossi red sponge

-nova uljna karika,selen,fazni lanac i vodilica,4x opruge ventila,komplet sve nove brtve,nova zamjenska membrana u pripravi


STYLING I OSTALO:

-pirelli evo 21/22 gume

-prednji Braking disk 240 mm

-prednje i zadnje Braking pločice

-buzetti bočna nogara

-ofarbano deklo i spuh

-tablica pod guzicom

-bijele pozicije u faru

-mini žmigavci

-zatamljeni zadnji far

-kompletno prerađene one bočne plastike i lakirane u crno
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Icon_minitimepet svi 17, 2013 9:24 pm

eto ekipa da se javim malo..
nakon krvavih 6 tjedana gipsa napokon mi je skinut gips...zbog nepažnje doktora koji u početku nisu prepoznali prijelom nego su govorili da se radi samo u uganuću sve se odužilo :angry7:
tek se počela stvarati mlada kost i smijem se samo lagano oslanjati na nogu,ali hvala Bogu pa ide nabolje i nadam se da budem hodao za 2-3 tjedna...i nakon 6 tjedana jos je to uvijek sve natečeno i ne izgleda lijepo...odlučio sam da Izuvača za sada zadržim,ekipa je imala veliki utjecaj a i ja sam se sada malo smirio...iako da mi je prva 2 tjedna netko dosao sa parama prodao bi ga bez razmisljnja...
i moj savjet vam je,lomite sta hocete ali nemojte se zajebavati sa gleznjom,toliko kostiju ima u njemu da je to strasno,meni prva 4 tjedna nisu ni vidjeli da imam prijelom!!!

evo koja slika stopala nakon 2 tjedna gipsa:
Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Picture474n

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Picture475r

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Picture458s
[Vrh] Go down
Johnny iber
Master forum member
Master forum member
Johnny iber


Broj postova : 1289
Age : 31
Lokacija : Zaprešić/Zdenci-Bogu iza nogu prema Sloveniji
Vozi : Kramera 150
Kit :

Variomat : Serijalović


Auspuh : SerijaloviČ

Ostalo : Nije ništa ostalo sve se pojelo i popilo
Registration date : 19.12.2011

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Icon_minitimepet svi 17, 2013 9:49 pm

Uff gadna stvar stari moj, ali fala bogu pa ide nabolje, samo polako i čeliči živce i sve ce bit oke


... i popi koje (pivce)beer za zivce Smile
[Vrh] Go down
Juric
Admin
Admin
Juric


Broj postova : 1057
Age : 33
Lokacija : Zagreb/Kosnica/V. Goriica
Vozi : Runner 50 Race Edition
Registration date : 26.05.2008

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Icon_minitimepet svi 17, 2013 10:01 pm

Drži se stari, ajd drago mi je ćeš zadržat skut.
Zajeban je gležanj, sve su kosti ko kockice poslagane sa puno ligamenata i sveza, al vjeruj da je i koljeno isto zajebano Smile
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Icon_minitimesub svi 18, 2013 8:15 pm

Ma sve to zacijeli al motor nemre hah dojde mi nekad da ga probam namazat s kremom kad ga ogrebem haha
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Icon_minitimepon svi 20, 2013 12:31 am

ma uzas vec sam lud,toliko sam stvari prposutio u ovih 6 tjedana zbog gipsa da je to strasno,a neke se stvari događaju samo jednom u zivotu poput slavlja maturanta na kojemu naravno nisam bio jer sam imao zakazanu kontrolu i skidanje gipsa,ali jebiga...

jebote i nakon 6 tjedna mi je noga jos uvijek strasno natečena,ne mogu vjerovati i brine me to...pokušavam na sve načine da splasne ali jako slabo,valjda ce biti bolje...

ma da se radi o mom motoru bolje da je na njemu totalka a meni nista,ja sam isto prije tako razmisljao samo da motoru nije nista,i onda kad ti se dogodi sranje dođe ti da se pojedes od muke...

kad se oporavim,vjerojatno cu skinuti multivar i torq...vise ne vidim potrebu za tim,ionako vise ne planiram divljati ni pod razno nego samo guštanje a i treba mi para tako da cu nastelati skuter sa serijskim variom i polutkom
[Vrh] Go down
bjela
Vec zna adresu napamet
Vec zna adresu napamet
bjela


Broj postova : 61
Age : 33
Lokacija : Split
Vozi : vx 125
Registration date : 16.04.2013

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Icon_minitimepon svi 20, 2013 11:41 am

Pajdo kako se brines da motor odneses u mestra koi te nece zajebat i odradit ce posao onako kako ti oces,a to je super,trebao bi se jos vise postarat da odes u doktora koi zna posal,a ne da ti tako neko zavije nogu i onda krivo zaraste i jos veci problemi...sretno ti i sta prije ponovo na skuter:) samo pamet u glavu
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Icon_minitimesub lip 22, 2013 1:22 am

[Vrh] Go down
Johnny iber
Master forum member
Master forum member
Johnny iber


Broj postova : 1289
Age : 31
Lokacija : Zaprešić/Zdenci-Bogu iza nogu prema Sloveniji
Vozi : Kramera 150
Kit :

Variomat : Serijalović


Auspuh : SerijaloviČ

Ostalo : Nije ništa ostalo sve se pojelo i popilo
Registration date : 19.12.2011

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Icon_minitimesub lip 22, 2013 5:25 pm

Crying or Very sad

E jbg-a steta sto ga prodajes, nemoj da ti bude krivo kad se proda
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Icon_minitimesub lip 22, 2013 8:54 pm

Johnny iber je napisao/la:
Crying or Very sad

E jbg-a steta sto ga prodajes, nemoj da ti bude krivo kad se proda
Uvijek će mi bizi žao kada ga prodam hehe
Ispod te cijene ne ide,i smatram da je ovo više nego korektno s obzirom koliko je para,truda i volje uloženo u ovaj skuter...ispod ovo cijene ga necu prodati taman ga Lisa Ann dosla kupiti,ako ga nitko ne kupi za navedene novce ostaje kod mene,ali sve mi se čini da bas nece biti dugo u oglasniku i da će to brzo otići Smile

bit ćete obavješteni ;)
[Vrh] Go down
Josip6
Zalaufao se
Zalaufao se
Josip6


Broj postova : 23
Age : 26
Lokacija : Šibenik
Vozi : Bicikl na zadnjem Razz
Uskoro VX(R) <3

Registration date : 19.06.2013

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Icon_minitimepon lip 24, 2013 4:04 pm

Pralas, pratio sam ovaj projekt na MS-u i odlicno si ga sredio, steta sto ga prodajes :/
[Vrh] Go down
Juric
Admin
Admin
Juric


Broj postova : 1057
Age : 33
Lokacija : Zagreb/Kosnica/V. Goriica
Vozi : Runner 50 Race Edition
Registration date : 26.05.2008

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Icon_minitimeuto lip 25, 2013 3:34 pm

Znaci ipak ode
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Icon_minitimened srp 07, 2013 2:53 am

Još je kod mene hehe
jebiga ljudi nemaju para,vec me par njih zvalo i htijeli su neke zamjene ali sam rekao SLABIE,samo keš dolazi u obzir...
šta ja znam,volio bi da ga prodam jer mi skuter doslovno stoji u garaži i skuplja prašinu tj. propada jer ga niko ne vozi,ja se provozam reda radi jednom u tjedan-dva i toe to...
I to kad se provozam više mi nije gušt kao prije,evo danas je točno 3 mjeseca od ozljede a jos uvijek imam problema sa nogom iako sam odradio 25+ fizikalnih terapija,poludit cu...osjetim bol kada hodam i zbog toga šepam,iako ja mislim da normalno hodam i stisnem zube ali svi oko mene primjećuju šepanje..to me vec izluđuje,jer da mi je netko rekao da ce mi ovoliko trajati oporavak reko bi mu da se zajebava..nadam se da će more i plivanje dosta pomoći i da ce bol proci dok hodam...
morao sam si uzeti nove tenisice za trčanje,one visoke i udobnije,u tome mi je najlakse hodati,,,dok u ovim nisikim tenisicama bol je veća,i nakon duzeg hodanja sve je gore i sve više počmem šepati...
Nije mi iskreno vise do 2 točka,provozam se rijetko kada,dao bi skuter besplatno samo da se ovo nije dogodilo...Iako s druge strane žao mi ga prodati,nek stoji,nekad dobro dode malo se ohladiti po ovim vrućinama...
ugl bit ćete obavješteni ako se skuter proda,i dalje je u prodaji...pozz
[Vrh] Go down
Johnny iber
Master forum member
Master forum member
Johnny iber


Broj postova : 1289
Age : 31
Lokacija : Zaprešić/Zdenci-Bogu iza nogu prema Sloveniji
Vozi : Kramera 150
Kit :

Variomat : Serijalović


Auspuh : SerijaloviČ

Ostalo : Nije ništa ostalo sve se pojelo i popilo
Registration date : 19.12.2011

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Icon_minitimened srp 07, 2013 9:48 am

Po mom misljenju trebao bi Jos odmarat tu nogu, jer kako si rekao da nakon hodanja vise boli isepas, odmah znaci da nije zaraslo i da jos ima oteklina koje pritiscu ligamente ili sta ja znam sta..... Samo imaj strpljenja kolega i bit ce sve oke.




beer 
[Vrh] Go down
Aerox50
Vec zna adresu napamet
Vec zna adresu napamet
Aerox50


Broj postova : 90
Age : 37
Lokacija : Dijakovac
Vozi : Gilera runner replica 50ccm
Kit : orginal
Variomat : serijala
Auspuh : tvorničko
Registration date : 13.07.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Icon_minitimened srp 07, 2013 12:33 pm

Polako nemoj se naprezati treba puno vremena da to sve ponovo zaraste i dođe na mjesto i budeš uvijek osjetijo svaki put kada se mijenja vrijeme. Ne propada motor ako stoji i ako se sa vremena na vrijeme malo upali da prokola ulje po motoru.
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Icon_minitimened srp 07, 2013 2:14 pm

Ekipa,kost je najmanji problem...ona je zarasla jos prije par tjedana i sad je iste čvrstoće kao i prije prijeloma...jedini je problem sto je krivo zarsla jer sam imao pomak i jebiga,sada mi dio kosti(neka 3 mm) strši van...doktori su mislili da ce mi to biti najveći problem jer ce kost pritiskati zivac i da cu morati na onu atroskopsku(ili kako se vec zove) operaciju da mi pobruse taj dio kosti...ali sam i njima rekao da nema sanse da nakon 3 mjeseca vise idem na operaciju,i što je najbolje meni to uopće ne smeta tj. taj dio kosti sto je krivo zarastao...mene bole ligamenti koje sam sjebo,skoro me sve boli osim tamo gdje sam slomio sto je najzanimljivije...ali mi je par prijatelja koji su isto pokidali ligamente rekli da ce bol biti prisutna jos bar 3 mjeseca i da se naviknem,kost zaraste ali ligamenti su jebada...
radim ja gotovo sve normalno,vjezbam noge u teretani(nista ne forsiram),jedino je kod hodanja osjetim,pogotovo ako duže hodam i ako imam niske tenisice...

a sto se tiče skutera nisam mislio da doslovno propada,prosle godine je u ovo vrijeme svaki dan odvozio bar 20-30 km a sada toliko odvozi jednom u 2 tjedna...
[Vrh] Go down
Aerox50
Vec zna adresu napamet
Vec zna adresu napamet
Aerox50


Broj postova : 90
Age : 37
Lokacija : Dijakovac
Vozi : Gilera runner replica 50ccm
Kit : orginal
Variomat : serijala
Auspuh : tvorničko
Registration date : 13.07.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Icon_minitimepon srp 08, 2013 9:27 am

Samo ti odi da ti to slože nemoj se zezati tako ni moj otac nije dao pa je poslije imao problema sa tim. Sada ti trenutno nesmeta a poslije ti se može početi tkivo zadebljavati oko toga pa budeš dobijo kvrgu pa ti onda bude ona smetala.
[Vrh] Go down
Johnny iber
Master forum member
Master forum member
Johnny iber


Broj postova : 1289
Age : 31
Lokacija : Zaprešić/Zdenci-Bogu iza nogu prema Sloveniji
Vozi : Kramera 150
Kit :

Variomat : Serijalović


Auspuh : SerijaloviČ

Ostalo : Nije ništa ostalo sve se pojelo i popilo
Registration date : 19.12.2011

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Icon_minitimepon srp 08, 2013 11:56 am

Pralas na tvom mjestu nebi ni ja imo zivaca a boga mi nebi mi ni palo na pamet opet ic na operaciju pa muku mucit, ali se iskreno nadam da ce sve bit oke i da ta operacija nece bit potrebna
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Icon_minitimened ruj 01, 2013 2:26 am

ŽIV JE,napunio 24 000 km!! Very Happy

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Ww0a

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Wp4r

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Dgpt
[Vrh] Go down
Johnny iber
Master forum member
Master forum member
Johnny iber


Broj postova : 1289
Age : 31
Lokacija : Zaprešić/Zdenci-Bogu iza nogu prema Sloveniji
Vozi : Kramera 150
Kit :

Variomat : Serijalović


Auspuh : SerijaloviČ

Ostalo : Nije ništa ostalo sve se pojelo i popilo
Registration date : 19.12.2011

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Icon_minitimened ruj 01, 2013 11:38 am

bauns 

beer beer 



Samo gas brate
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Icon_minitimesub ruj 07, 2013 3:38 pm

nema više samo gas,nakon sto sam se slomio-SAMO POLAKO Very Happy

Al mogu ti reći da skuter ide odlično,bolje od ovoga ne moze sa ovim dijelovima...jedino mozda da probam sa original remenom,al neću,jer kao sto sam rekao ne jurim vise i ne izigravam budalu po gradu,a i pitanje je dal bi bi isao uopće malo bolje jer imam osjećaj da je dayco napokon sjeo i da vise ne proklizuje kao prije...

probali ga i dečki sa foruma,kažu da mi ipak neće skinuti naljepnicu iznad desnog fara:Izuvač_180 Very Happy

A što se tiče općenito skutera,mašina je stvarno perfektno složeno..skuter nakon mjesec dana stajanja uvijek pali iz prve i općenito radi odlično,nema nikakvih rupa u ubrzanjima,a zubci na radilicu su i dalje odlični bez obzira sto sam napravio 7 500 km sa multivarom...

Iako sam stvarno jako malo kilometara napravio ove sezone,mozda ce opet u prodaju sada jos malo ili na početku sezone jer žao mi je da bezveze stoji i skuplja prašinu,bolje da se neko vozi a meni iskreno jos uvijek nije bas do voznje,i kad god sjednem na skuter me neki grč uvati i ne bude mi svejedno
[Vrh] Go down
Johnny iber
Master forum member
Master forum member
Johnny iber


Broj postova : 1289
Age : 31
Lokacija : Zaprešić/Zdenci-Bogu iza nogu prema Sloveniji
Vozi : Kramera 150
Kit :

Variomat : Serijalović


Auspuh : SerijaloviČ

Ostalo : Nije ništa ostalo sve se pojelo i popilo
Registration date : 19.12.2011

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Icon_minitimened ruj 08, 2013 12:32 am

Strah je gadna stvar, ako se ne osjecas ugodno dok se vozis prodaj... jer ces jednom skinut kacigu i bit ces sijed Very Happy


Ili ti treba vremena malo da se opustis i nemislis svak put na pad kad sjednes na motor... polako nemoj se zaletit da ti nebi bilo zao
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Icon_minitimesri oľu 19, 2014 12:12 am

Danas je Izuvač_180 dobio novog vlasnika Sad
Jedino sto mogu reci je to da je otisao u dobre ruke i da mu se predviđa jos puno kilometara jer dečku treba za laganu voznju i ne radi puno kilometara godišnje...
što se tiče skutera,nisam nista skidao od dijelova,prodao sam ga u onakvom stanju kakvog sam ga slagao za sebe...
i danas je bila moja prva a ujedino i zadnja voznja nakon predugackih 6 i pol mjeseci pauze od kada sam zadnji put sjeo na skuter...nevjerojatan osjecaj,a runner ide jebeno,sve je nastelano tip top...
Novom vlasniku zelim puno sretnih kilometara i nadam se da ce ga sluziti kao i mene! Smile
[Vrh] Go down
Johnny iber
Master forum member
Master forum member
Johnny iber


Broj postova : 1289
Age : 31
Lokacija : Zaprešić/Zdenci-Bogu iza nogu prema Sloveniji
Vozi : Kramera 150
Kit :

Variomat : Serijalović


Auspuh : SerijaloviČ

Ostalo : Nije ništa ostalo sve se pojelo i popilo
Registration date : 19.12.2011

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Icon_minitimesri oľu 19, 2014 1:45 am

I sta ces sad?! Oce li neko drugo prevozno sredstvo ili
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Icon_minitimesri oľu 19, 2014 2:20 am

Johnny iber je napisao/la:
I sta ces sad?! Oce li neko drugo prevozno sredstvo ili
prebacujem se na 4 točka ako sve bude po planu u neko skorije vrijeme,zavisi od dosta faktora...planiram uzeti nesta do 110 ks u knjizci zbog ovog usranog zakon do 24-te godine i onda ga dici na jedno 150-200 ks...to su sada planovi za buducnost,trenutno auto koji vozim je samo od točke A i B,prijevozno sredstvo od 80 ks,a moram si nabaviti nekog novog ljubimca na 4 točka koji ide kako treba,jer sada kada nema izuvača ne mogu se izdivljati Very Happy
nisam volio aute dok nisam polozio,ali u zadnje vrijeme me sve vise zanimaju i moram priznati da je jako dobra zabava neki autic od bar 150 ks,ide to jako fino a opet mi je gušt,i ono najvaznije puno sigurnije od 2 točka
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)
[Vrh] 
Stranica 7 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Runner SP180 swap
» Gilera runner 125----209
» Gilera runner 200 ST
» gilera runner vxr 200
» GILERA RUNNER FXR!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Runner club :: Runner Club Diskusije :: Garaža-
Forum(o)Bir: