Runner club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli ! Za pristup cijelom forumu potrebna je registracija!
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)

Go down 
+11
GoGo runner
Juric
[R]UNNE[R]
walkay
kos3
Tomi_ZG
steeef
bigfan
Johnny iber
Ludacrys
pralas
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Icon_minitimečet oľu 21, 2013 3:41 am

eo danas se oso malo provozat,stvarno lijepo vrijeme vani nekih 17-8 stupnjeva...
upao sam u neku jebenu guzvu,10 min sam se vukao ko puž i jos su me stalno semafori hvatali,popizdio sam,stanem na semafor i ventilator mi se upalio,od kada imam runnera nikad mi se nije morao ventilator paliti čak sam mislio i da mi je pokvaren jer se nikada nije upalio...podigla mi se temp. na 7 crtica,inače kada je zagrijan uvijek je na 6 crtica...na srecu pa sam cim se upalilo zeleno uhvatio zeleni val i potjero ga kak spada s obzirom da sam se 10 min jebavao po guzvi i semaforima..onda je temp pala na 6 crtica i nije se vise dizala...

evo koja slika od danas:

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Picture444s

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Picture447
[Vrh] Go down
Johnny iber
Master forum member
Master forum member
Johnny iber


Broj postova : 1289
Age : 31
Lokacija : Zaprešić/Zdenci-Bogu iza nogu prema Sloveniji
Vozi : Kramera 150
Kit :

Variomat : Serijalović


Auspuh : SerijaloviČ

Ostalo : Nije ništa ostalo sve se pojelo i popilo
Registration date : 19.12.2011

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Icon_minitimečet oľu 21, 2013 12:49 pm

A sta vise rec a da nije receno....

beer



Da se bar oce malo vrijeme popravit i zatoplit bilo bi vise ovakvih slika

toe kuul

[Vrh] Go down
bigfan
Master forum member
Master forum member
bigfan


Broj postova : 477
Lokacija : ZAGREB
Vozi : Gilera Runner VXR
Variomat : Polini
Auspuh : Yoshimura
Ostalo : bregasta malossi
Registration date : 01.11.2010

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Icon_minitimečet oľu 21, 2013 1:49 pm

jedan od brutalnijih Runnera ;)
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Icon_minitimečet oľu 21, 2013 4:43 pm

Hvala dečki Smile

eto sta da kažem osim da sam i ja lud vise sto se tiče ovog vremena,pa ovo je užas s obzirom da je skoro 4 mjesec a sto je najgore sigurno ce jos par dana biti ovako...

napravio sam servis prije par tjedana,promjenio sam ulje,filter i ulje u getribi...sve je skolpljeno i spremno za vozanje al sad vrijeme zajebava,ubrzo ce sjesti nove gume malo je previse počeo bacati po boku pa zna biti nezgodno Very Happy i kočione pločice cu isto promjeniti kada budem gume mjenjao...

nadam se kad mi prođe ova matura i sve to,a ko zna mozda i prije,da cu se naci na pola put sa članom Bigfan,vec se dogovaramo pa bi to trebalo izrealizirati Smile

pozz
[Vrh] Go down
sparco
Vec zna adresu napamet
Vec zna adresu napamet
sparco


Broj postova : 58
Age : 28
Lokacija : Rijeka
Vozi : Runner vx
Auspuh : Serdarevic tt3
Registration date : 01.03.2013

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Icon_minitimečet oľu 21, 2013 9:39 pm

Odlican runner!! cheers
Koje gume mislis uzeti??
[Vrh] Go down
Juric
Admin
Admin
Juric


Broj postova : 1057
Age : 33
Lokacija : Zagreb/Kosnica/V. Goriica
Vozi : Runner 50 Race Edition
Registration date : 26.05.2008

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Icon_minitimepet oľu 22, 2013 12:37 am

nalja otkida
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Icon_minitimepet oľu 22, 2013 1:36 am

sljedece gume su definitivno michelin power pure...
sad imam pirelli evo 21/22 imaju oko 6500 km i jos uvijek odlično drze s obzirom na kilometrazu,stvarno sam zadovoljan,moja ocjena je 4/5 malo teže padaju u zavoj pa mi je to jedino mala zamjerka...ali recimo ono sto mogu odmah reci je to da su ove gume klasu iznad recimo save mc 29,prije mi je sava bila super dok nisam probao ove ali realno gledajuce ove pirelli sa 6500 km bolje drze cestu nego sava mc 29 sa 2000 km...

a michelinke cu uzeti jer zelim probati nesto novo i cini mi se da vrijedi svake lipe,a ona šara po gumi je skroz jebozovna tako da si ni u tom segementu ne mogu pomoci haha

usput cu uzeti i brakingove kočione pločice pa da odmah i to zamjenim,ali polako mogu ove gume odvoziti jos sigurno 2000+ km dok bas budu spremne za zamjenu,tako da mi se nigdje ne zuri a i trenutno nisam pri novcima...

a nalja je prava IZUVAČA Very Happy
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Icon_minitimepet oľu 22, 2013 1:40 am

evo napisat cu sve sto je do sada rađeno na skuteru,pa mozda nekom i pomogne...

MAŠINA(slagano na vx mašinu):

-klip i cilindar vxr 180 alu

-getriba vxr

-bregasta vxr

-dekompresor

-karb walbro vxr(dizna 118,šaraf smjese odvrnut izmedu 2 i 2.5 kruga,igla skroz spuštena)

-malossi multivar od vx-a(polirani kanali,rolice 9.0gr)

-vxr kvačilo(malossi žuti federi kvačila,centralni vxr)

-dayco kevlar

-malossi torq

-malossi red sponge

-nova uljna karika,selen,fazni lanac i vodilica,4x opruge ventila,komplet sve nove brtve,nova zamjenska membrana u pripravi


STYLING I OSTALO:

-pirelli evo 21/22 gume

-prednji Braking disk 240 mm

-prednje i zadnje Braking pločice

-buzetti bočna nogara

-ofarbano deklo i spuh

-tablica pod guzicom

-bijele pozicije u faru

-mini žmigavci

-zatamljeni zadnji far

-kompletno prerađene one bočne plastike i lakirane u crno


ugl rađeno je previse toga,pa ko voli nek izvoli,valj nisam nista zaboravio Very Happy
[Vrh] Go down
sparco
Vec zna adresu napamet
Vec zna adresu napamet
sparco


Broj postova : 58
Age : 28
Lokacija : Rijeka
Vozi : Runner vx
Auspuh : Serdarevic tt3
Registration date : 01.03.2013

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Icon_minitimepet oľu 22, 2013 4:32 pm

odlicno,dobre su mi michelinke,ja imam city grip i oke su,malo losije na zavojima ali ostalo supp.
Bas me zanima kakve su te power pure i sta je je ,imaju pre strava šare Very Happy
[Vrh] Go down
bigfan
Master forum member
Master forum member
bigfan


Broj postova : 477
Lokacija : ZAGREB
Vozi : Gilera Runner VXR
Variomat : Polini
Auspuh : Yoshimura
Ostalo : bregasta malossi
Registration date : 01.11.2010

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Icon_minitimesub oľu 23, 2013 1:50 pm

Prijatelju nademo se sigurno na pola putaaa ;)
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Icon_minitimesub oľu 30, 2013 2:31 pm

popizdit vise s ovim vremenom,morao otići napraviti jedan kratki đir...
trebao bi uskoro promjeniti oba dvije gume,dvoumim se izmedu michelin power pure i dunlop scootsmart,sta kazete?više sam za power pure,ajd ako je neko probao da podjeli iskustva...
sa ovim pirelli evo 21/22 sam jako zadovoljan,ali moram probati nesta drugo Very Happy

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Picture450h

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Picture449n
[Vrh] Go down
steeef
Admin
Admin
steeef


Broj postova : 992
Age : 38
Lokacija : kc
Vozi : ?
Registration date : 18.12.2011

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Icon_minitimesub oľu 30, 2013 3:55 pm

ja bi rekel da uzmes ono kae povoljnije jer vjerujem da su gume jednako kvalitetne..pogotovo jer se dunlop okrenul vise trzistu skutera pa su i gume namjenski bolje nego prethodni modeli..
u istoj dilemi sam i ja,koje sljedece gume budu nakon moih jos ganz novih pilot sportica Razz
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Icon_minitimesub oľu 30, 2013 4:08 pm

steeef je napisao/la:
ja bi rekel da uzmes ono kae povoljnije jer vjerujem da su gume jednako kvalitetne..pogotovo jer se dunlop okrenul vise trzistu skutera pa su i gume namjenski bolje nego prethodni modeli..
u istoj dilemi sam i ja,koje sljedece gume budu nakon moih jos ganz novih pilot sportica Razz
pa da slažem se s tobom,iako im je cijena tu negdje i minimalna je razlika jedino sto na scootsmart imam besplatnu dostavu preko web shopa...prije mi se nikako nije sviđao taj bridgeston,ali te nove scoot smart djeluju obecavajuce barem po pričama,svi ih hvale a efz je rekao da bi trebale biti puno bolje od michelin power pure...

ugl jos cu vidjeti izmedu te dvije gume,mogu ove moje jos dosta voziti ali bi volio to promjeniti sada dok imam vremena i dok ne počne prava sezona...kad se budu mjenjale gume odmah stavljam nove prednje i zadnjje brakingove disk pločice ;)
[Vrh] Go down
steeef
Admin
Admin
steeef


Broj postova : 992
Age : 38
Lokacija : kc
Vozi : ?
Registration date : 18.12.2011

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Icon_minitimesub oľu 30, 2013 4:25 pm

misliš dunlop scoot smart ne bridgestone Razz
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Icon_minitimesub oľu 30, 2013 4:46 pm

steeef je napisao/la:
misliš dunlop scoot smart ne bridgestone Razz
daa ja sam pobrkao,ni sam ne znam sta pišem Razz
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Icon_minitimepon tra 08, 2013 9:51 pm

Pozdrav ekipa,evo loše vijesti s moje strane,jučer sam nastradao...sto je najgore ne sa svoga skutera nego od kolege...naime riječ je o novom modelu vx-a sa sp masinom(dell 25,bgm glava,vario) nisam nikakve egzibicije izvodio pogotovo jer se radi o tuđem skuteru,jednostavno sam na u zavoju naletio na sitne kamenčiče i razljepio se ko pička,jos je zadnja sava mc 16 i nisam ga mogao nikako zadrzati...to je sve bilo na treningu skutera u Osijeku...na skuteru nema tolike štete na svu srecu,3 plastike su pogrbane i kurbla nesta steka...ekipa me je odmah odvezla u bolnicu,sreća sto sam imao kacigu,rukavicu i jaknu sa stitnicima...jer je sve izgrebano,zamislite tek sta bi bilo bez toga..ugl da skratim,sjebo sam glezanj,dobio longetu,uganuće 2 stupnja,boli jebeno...cijeli sam natučen,i vrat me boli od trzaja glavom prilikom pada...
[img width=576 height=1024]https://2img.net/r/ihimizer/img198/4272/picture457e.jpg[/img]

ugl,ovo mi sada nije nikako trebalo izostajati iz skole pred maturu i sa treninga...ne mogu srat,pišat,spavat od bolova,hodat...
izuvač ce najvjerojatnije u prodaju,ne zelim si ovo vise priustiti...vjerojatno je sve na 2 točka za mene prošlost od sada,planiram si kupiti neki autić i toe to...ugl ako dode do neke promjene bit cete obavjesteni..

pozz
[Vrh] Go down
Johnny iber
Master forum member
Master forum member
Johnny iber


Broj postova : 1289
Age : 31
Lokacija : Zaprešić/Zdenci-Bogu iza nogu prema Sloveniji
Vozi : Kramera 150
Kit :

Variomat : Serijalović


Auspuh : SerijaloviČ

Ostalo : Nije ništa ostalo sve se pojelo i popilo
Registration date : 19.12.2011

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Icon_minitimepon tra 08, 2013 10:42 pm

Jaoo brate mili, dobro da nije bilo vecih posljedica. Jesu ti dali kakve tablete protiv bolova ili kremu da se mažeš da prije otekline splasnu?!
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Icon_minitimepon tra 08, 2013 11:01 pm

Johnny iber je napisao/la:
Jaoo brate mili, dobro da nije bilo vecih posljedica. Jesu ti dali kakve tablete protiv bolova ili kremu da se mažeš da prije otekline splasnu?!
da na svu srecu jedino je to teža ozljeda,iako sam sjeban totalno..cijeli sam natučen pa me cijelo tijelo boli a na to jos i noga...kaciga,rukavice i jakna sa stitnicima,sve je ogrebano i sreća sto sam ih imao...da sam imao čizme ne bi se ni ovo dogodilo,ali sto je najgore ja uopće nisam vozio po stazi sa ostalima,nego sam ga sa strane probao i kod skretanja bilo kamencica i jos je zadnja guma mc 16 i razljepio sam se bolesno,i brzina je bila jer nije ostar nego blagi zavoj...

nisam dobio nista za mazanje kad imam longetu do koljena,stara mi je dogotorica pa mi da tablete protiv bolova...u petak imam kontrolu,pa se nadam da cu dobiti elastični zavoj
[Vrh] Go down
Johnny iber
Master forum member
Master forum member
Johnny iber


Broj postova : 1289
Age : 31
Lokacija : Zaprešić/Zdenci-Bogu iza nogu prema Sloveniji
Vozi : Kramera 150
Kit :

Variomat : Serijalović


Auspuh : SerijaloviČ

Ostalo : Nije ništa ostalo sve se pojelo i popilo
Registration date : 19.12.2011

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Icon_minitimepon tra 08, 2013 11:26 pm

E sad ce sve tako bolit par dana, najjgore je to šta nemozes spavat nikako.

Ja kad sam bio pao sa motora nisam se mogao sagnut tjedan dana. sad treba imat celicne zivce... samo se drzi i bit ce sve oke


beer
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Icon_minitimeuto tra 09, 2013 12:30 am

U jbt sva sreca kaj nije tvoj motor hhee, aj drži se bude dobr, i nemoj prodavat motor, šteta ga je, a i nije sve to tak crno da odustaješ tako brzo osim ak je to tvok konačni prespavani odgovor, onda te podržavanm..
Sretni i ozdravi...
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Icon_minitimesri tra 10, 2013 11:31 pm

Hvala dečki,prespavana je odluka i velike su šanse da cim se oporavm skuter ide na prodaju :/
nisam ovo imao u planu sa prodajem ali isto tako nisam očekivao da cu se uvaliti u ovakva govna zbog jebenog skutera..najvjerojatnije cu si kupiti neki polovni auto i toe to...sta god me moja ekipa nagovarala da ne prodajem skuter,mislim da je kod ovakvih situacija najbolje psolusati samog sebe i staviti neke stvari na papir..i da ostavim skuter vise vise to nikada nece biti isto kao prije ozljede,i u to sam uvjeren!

ugl javit cu se,pozz
[Vrh] Go down
steeef
Admin
Admin
steeef


Broj postova : 992
Age : 38
Lokacija : kc
Vozi : ?
Registration date : 18.12.2011

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Icon_minitimečet tra 11, 2013 12:00 am

neznam čemu sad prodaja..ok pal si sa skutera..ali ko nije?poslje ovog budeš oprezniji nego prije.
pobral je i mene lik sa autom,strgan gležanj sa vanjskim prijelomom,stopalo visilo na koži i tetivi,čašica zgloba unutranja skroz odstranjena od strane asvalta,bolnica 9 dana čekanje dal bude gangrena il nebude,ukupno 4 operacije..oporavak preko 3 godine i 30% invaliditeta..živaca i boli da ne govorim kolko je otišlo..
sjel sam na skuter 10 dana nakon kaj sam izašel iz bolnice,na batinu,štake preko ramena i gassss..a noga puna šarafa pločica i šipki Razz
ne pada mi na pamet prestat vozit skuter Laughing
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Icon_minitimečet tra 11, 2013 8:07 am

Pa upravo to, svi koji voze motore ili su vec pali ili ce pasti takk da nema onih koji nisu nikad nis, ja sam pal vec 3 put i fala bogu kaj sam ko macak kaj se uvjek nekak docekam kaj nis nisam strgal, zadnji put sam roknul na sljemenu u zavoju i zaustavil se na drvu, i tek sad razmisljam o prodaji skuta al da uzmem nekaj jace haaahh
[Vrh] Go down
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Icon_minitimečet tra 11, 2013 2:27 pm

istina ekipa,tako bi i ja razmisljao ali ne nalazimo se svi u istoj poziciji...pogotovo sada pred maturu u kojoj mi zivot ovisi,isto tako sve sto sam na trenzizma postigao u zadnje 2 godine sa pun kurac znoja i para uloženih i u tom području sam se sjebo,ali dobro...nadam se da cu se brzo vratiti i da ce sve biti isto ko prije..glupo je i meni skuter prodavati pogotovo preko ljeta,ugl ako ga i ostavim nece biti vise divljanja za mene i vozit cu ko baba Very Happy
[Vrh] Go down
Juric
Admin
Admin
Juric


Broj postova : 1057
Age : 33
Lokacija : Zagreb/Kosnica/V. Goriica
Vozi : Runner 50 Race Edition
Registration date : 26.05.2008

Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Icon_minitimepet tra 12, 2013 3:34 pm

Buraz čitam ovo i šta da ti kažem drži se. Potrajat će i rehabilitacija sigurno dosta i normalno je da postoji neka vrsta opreza kad pomislis na skuter. Ja vozim auto non-stop, ne izlazim iz njega, ali opet čeka prve pare da kupim skuter, većini nas skuter nije samo prijevozno sredstvo koje ide od točke A do točke B, ima tu nešto više Smile i voziti ko baba je ok Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)   Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str) - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gilera runner vx 125 by pralas(SWAP na 3.str)
[Vrh] 
Stranica 6 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Runner SP180 swap
» GILERA RUNNER FXR!
» Gilera Runner SP 50
» Gilera runner 125----209
» Gilera runner 200 ST

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Runner club :: Runner Club Diskusije :: Garaža-
Forum(o)Bir: