Runner club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli ! Za pristup cijelom forumu potrebna je registracija!
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 runner 50 samo moj

Go down 
+18
bigfan
X.trade7
Tomi_ZG
Jura
Johnny iber
Juric
steeef
...:::Hrca:::...
Loris Ri
GoGo runner
TomoRI
Ghoul
siljoruja
iTox
cosa_wp
svabo
aerox92
kos3
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
Autor/icaPoruka
pralas
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D



Broj postova : 106
Age : 29
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera vx 125
Kit : klip i cilindar 180
Variomat : Malossi multivar,malossi torq
Ostalo : vxr bregasta,dekompresor,vxr getriba itd.
Registration date : 17.03.2012

runner 50 samo moj - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 9 Icon_minitimeuto lis 23, 2012 10:14 pm

for race je slabiji od narda ali jači od yasuni r,ne zanm koliko ti je pametno dizati tajminge na replici koja vec ima solidne tajminge,ako vec budes dizao tajminge nemoj puno nego samo mali,iako vjerujem da vec i sada skuter ide sasvim pristojno...

bgm pro kvačilo ce dobro obavljati posao na ovom setupu,i uopce nemas potrebe za nekim boljim kvačilom poput malossi delte
[Vrh] Go down
[R]UNNE[R]
Master forum member
Master forum member
[R]UNNE[R]


Broj postova : 283
Age : 28
Lokacija : OT
Vozi : Yamaha Aerox
Kit : Motorforce 70
Variomat : Polini
Auspuh : TP NARDO
Registration date : 17.03.2012

runner 50 samo moj - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 9 Icon_minitimeuto lis 23, 2012 10:24 pm

razlika u delti i bgm kvačilu i nije prevelika,ali se osjeti razlika pri šusu Razz
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

runner 50 samo moj - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 9 Icon_minitimeuto lis 23, 2012 10:41 pm

Gle sada imam gore malossi fly i obicno zvono sa prek 15t km i dosta je spigano, sad pod zadnje sam morao stavit plave mhr federe da bi mogo krenut tak da ono kita jbt, svako kvacilo je bolje od tog..

Kaj se tiče mhr replice i njezinih tajminga situacija je ovakva, mislio sam ju preradit po polini corsi, tak da točno paše na for race, replika ti ima tajminge preljevnih ko sport a ispuh 2 mm viši, tj na 22mm, a corsa na 21mm tak da bi se samo to malo sredilo, znaci ništa puno nego kak da velim da malo prodise za ovaj spuh ja mislim da bi to bilo ok....

I jedino me još zanima dal ista smeta performansama ako je grana na spuhu udubljena kojih 1mm do 2 mm max?, al ionak cu ju zgrijat na tom mjestu i ispravit malo....
EDIT: BTW evo portmapa replice, polini sporta tuned by HAC i mhr replice
runner 50 samo moj - Page 9 Nc9-portov


runner 50 samo moj - Page 9 Polini-Corsa-47mm-Piaggio-LC


Zadnja promjena: kos3; uto lis 23, 2012 10:53 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
steeef
Admin
Admin
steeef


Broj postova : 992
Age : 38
Lokacija : kc
Vozi : ?
Registration date : 18.12.2011

runner 50 samo moj - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 9 Icon_minitimeuto lis 23, 2012 10:44 pm

svakak je bolje da nije spigana grana al ovo kak je tebi nebu ništ utjecalo..to dae stisnuta onda da..
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

runner 50 samo moj - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 9 Icon_minitimeuto lis 23, 2012 10:50 pm

steeef je napisao/la:
svakak je bolje da nije spigana grana al ovo kak je tebi nebu ništ utjecalo..to dae stisnuta onda da..
ma nije stisnuta nego je udubljena mozda 2mm max i to je to al velim probal bum ju poravnat al opet da ne smeta za nosač kad je onak nasran di je....
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

runner 50 samo moj - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 9 Icon_minitimepon stu 05, 2012 5:13 pm

Evo danas mi stigli neki dijelovi, zvono i kumplug BGM, ručni čok i malossi kevlar, e sad u njemu je problem, dobio sam kevlar s malossi kodom 6114116 kojeg oni navode pod minareli, a moj stari kevlar je 6114118 koji je za pia, a oba su sa SCa i imaju njihove iste kodove i barkodove, i sad neznam zakaj su počeli ovog trpat pod pia, stim da je pravi za pia debljine 18,5mm a ovaj je 17,5mm i kraci je sad opce neznam koja im je to fora...

runner 50 samo moj - Page 9 Usup9p7hi6uc1ttuuz_thumb
[Vrh] Go down
Juric
Admin
Admin
Juric


Broj postova : 1057
Age : 33
Lokacija : Zagreb/Kosnica/V. Goriica
Vozi : Runner 50 Race Edition
Registration date : 26.05.2008

runner 50 samo moj - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 9 Icon_minitimepon stu 05, 2012 6:09 pm

Fini jesenski šoping nema šta
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

runner 50 samo moj - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 9 Icon_minitimepon stu 05, 2012 6:10 pm

Ma mislio sam uzet u proljece al reko tad nece bit para ko ni svako pa reko uzet cu sada, al uvijek neki problemi..
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

runner 50 samo moj - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 9 Icon_minitimesri stu 07, 2012 2:09 pm

Evo namontiral sam danas ono zvono i kvačilo, zvono je ok nema kaj, al kvacilo... kaj ja znam, malo su mi ferode premekane daju se s noktom skidat ko da su od drva, al ok bolje primaju kad su mekše, sustav natezanja federa je ok nije loš, netreba skidat kvačilo opce dole i to je fakat ok, jedino kaj je malo losije su šarafi s kojima se blokira natezač, njihov navoj je urezan u aluminij i pre sitan je i onda treba pazit kad se steže, meni je jedan zeru prevrtio tak da ono faaak al nije jako, čak ima i uteg u obliku vijka na svakoj ferodi kojeg radije ostavite da se poveča masa kvačila jer je po meni ovak maloo prelagano..

Stavio sam crvene(tvrđe) federe i nategnuo ih na pola bez utega i maloo je pretvrdo, tak da cu stavit vijak gore i po potrebi malo smanjit...
Glavni problem starog kvačila je bio kad se zagrijo nakon par startova i onda više nisam mogao krenuti s mjesta, cijelo vrijeme je spuh bio u rupi tak da ono ovo je sad i više nego super, al vidli bumo po ljetu...

Do slušanjaa ;)
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

runner 50 samo moj - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 9 Icon_minitimečet pro 06, 2012 12:53 am

Skuzil sam zakaj se ovaj for race neće zavrteti, nadam se da mi je teorija točna, jer ima još jedan frend isto FR2 koja je inače dolazila ful zablokirana i ja mislim da ima još jedna blokada u samom topu kojeg treba razrezat i to izvadit, al prvo budem izbušil malu rupu da se uvjerim jer nju lako poslije zakrpam... Takvu situaciju ima polini Super race pa cemo vidjet dal je i ovdje ista situacija..
Evo ovak to izgleda kod super racea....

.runner 50 samo moj - Page 9 Attachment
[Vrh] Go down
[R]UNNE[R]
Master forum member
Master forum member
[R]UNNE[R]


Broj postova : 283
Age : 28
Lokacija : OT
Vozi : Yamaha Aerox
Kit : Motorforce 70
Variomat : Polini
Auspuh : TP NARDO
Registration date : 17.03.2012

runner 50 samo moj - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 9 Icon_minitimečet pro 06, 2012 1:04 am

probaj pa vidi ali nevidim razlog zasto radi toga nebi mogao razvrtit..pa on i je napravljen da se vrti dobro na srednjim :?:
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

runner 50 samo moj - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 9 Icon_minitimečet pro 06, 2012 1:19 am

Pa nemre se razvrtit ako je ono sranje unutra koje mu smanjuje volumen topa, al ako je to nutra definitivno ide van, moram vidjet...
[Vrh] Go down
Tomi_ZG
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D
Tomi_ZG


Broj postova : 151
Age : 38
Lokacija : Zagreb
Vozi : Gilera Runner 50
Variomat : malossi multivar
Auspuh : TT
Registration date : 16.05.2012

runner 50 samo moj - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 9 Icon_minitimečet pro 06, 2012 1:53 am

Bokte kakva je to toljaga u spuhu,ovo prvi put vidim
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

runner 50 samo moj - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 9 Icon_minitimepon sij 21, 2013 8:55 pm

Evo nikak i nikak nemrem najti vremena da provjerim kaj ima u tom spuhu, al sam se dogovorio sam sa sobom da napravim neke izmjene, a to su da skidam primar dole i stavljam serijsku getribu, i da skidam malossi torque i to sve prodajem jer mi trebaju pare za neke druge stvari, a to je jedino kaj morem prodati a da motor još kak tak ide ahahh, zato brzo zo kupite da mi skratite muke toe kuul

I konačno sam zamijenio kevlar i dobio onaj pravi.. je... trgovce i njihove kodove kad ni sami neznaju kaj im znace...

EDIT: Probušio sam malu rupu na auspuhu i gurnuo žicu unutra i ona ulazi 1cm, i onda je tamo vuna i neki metalni dio, a to je najvjerojatnije slično topu na slici par postova prije, nadam se da je to blokada, jer bum to izvadil van... Cool
[Vrh] Go down
steeef
Admin
Admin
steeef


Broj postova : 992
Age : 38
Lokacija : kc
Vozi : ?
Registration date : 18.12.2011

runner 50 samo moj - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 9 Icon_minitimeuto sij 22, 2013 4:01 pm

čudna neka stvar u tom spuhu Smile
bolje da si uzel 250 mašinu ;)
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

runner 50 samo moj - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 9 Icon_minitimeuto sij 22, 2013 4:55 pm

steeef je napisao/la:
čudna neka stvar u tom spuhu Smile
bolje da si uzel 250 mašinu ;)
ma bolje da hehe, al neda mi se kemijat ni zajebavat ju stavljat na 50tku, a i dobil sam A kat tak da je samo pitanje vremena i novaca kad bum uzel nekaj normalnije, a ovo prepuštam bratu nek se zajebava s ovim...

Ali kad bi slagal 250 isel bi na vxa i to jedino zbog jeftinije rege i niš drugo...
[Vrh] Go down
steeef
Admin
Admin
steeef


Broj postova : 992
Age : 38
Lokacija : kc
Vozi : ?
Registration date : 18.12.2011

runner 50 samo moj - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 9 Icon_minitimeuto sij 22, 2013 5:24 pm

kos3 je napisao/la:
steeef je napisao/la:
čudna neka stvar u tom spuhu Smile
bolje da si uzel 250 mašinu ;)
ma bolje da hehe, al neda mi se kemijat ni zajebavat ju stavljat na 50tku, a i dobil sam A kat tak da je samo pitanje vremena i novaca kad bum uzel nekaj normalnije, a ovo prepuštam bratu nek se zajebava s ovim...

Ali kad bi slagal 250 isel bi na vxa i to jedino zbog jeftinije rege i niš drugo...

naravno,to i je najbolja stvar,vx i blok 250..
baš imam viška karb mašinu 250 kojoj sad idu karike nove gore,dihtunzi i šlajfanje ventila i siceva da bude tip top Smile
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

runner 50 samo moj - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 9 Icon_minitimeuto sij 22, 2013 6:22 pm

Jaooo a kolko ju cepas (moze na PM), sad da imam nekog starog vxa odma bi to presložilli, al bi mi bilo ljepše složit na novijeg zbog večih kotača ufffff
[Vrh] Go down
[R]UNNE[R]
Master forum member
Master forum member
[R]UNNE[R]


Broj postova : 283
Age : 28
Lokacija : OT
Vozi : Yamaha Aerox
Kit : Motorforce 70
Variomat : Polini
Auspuh : TP NARDO
Registration date : 17.03.2012

runner 50 samo moj - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 9 Icon_minitimesri vel 06, 2013 8:09 pm

kos ako si u potrazi za vx ramom sa urednim prijepisom,javio mi se jedan dečko da bi mjenjao vx125 ramu za 50ramu bez nadoplate i bez icega..tako da si na pravom putu da piknes i ramu i mašku 250 Razz
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

runner 50 samo moj - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 9 Icon_minitimesri vel 06, 2013 8:44 pm

Ma ništa od toga, ne isplati mi se to, imam A kategoriju tak da o tome više uopće ne razmišljam, al hvala na brizi hehe
[Vrh] Go down
[R]UNNE[R]
Master forum member
Master forum member
[R]UNNE[R]


Broj postova : 283
Age : 28
Lokacija : OT
Vozi : Yamaha Aerox
Kit : Motorforce 70
Variomat : Polini
Auspuh : TP NARDO
Registration date : 17.03.2012

runner 50 samo moj - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 9 Icon_minitimesri vel 06, 2013 9:08 pm

kad je A kategorija tu lako ti pikneš vxra.. Razz
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

runner 50 samo moj - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 9 Icon_minitimesri vel 06, 2013 9:30 pm

hahaha ma koji vxr, motor je u pitanju ,ne skuter...
[Vrh] Go down
[R]UNNE[R]
Master forum member
Master forum member
[R]UNNE[R]


Broj postova : 283
Age : 28
Lokacija : OT
Vozi : Yamaha Aerox
Kit : Motorforce 70
Variomat : Polini
Auspuh : TP NARDO
Registration date : 17.03.2012

runner 50 samo moj - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 9 Icon_minitimesri vel 06, 2013 9:34 pm

samo mi nemoj reć da ce ovaj ljepotan ic na bubanj. Sad
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

runner 50 samo moj - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 9 Icon_minitimesri vel 06, 2013 10:33 pm

Ne ovaj će ić bratu, on će ga nastavit vozit, jer će sad ić polagat vozački.., al neću ni ja još odustat od njega, još ću ga ja vozit bar 2 sezone..
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

runner 50 samo moj - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 9 Icon_minitimesri tra 03, 2013 1:04 am

Bil sam složil skut s for raceom s izvađenom onom blokadom i kaj da velim ahhahh TO je TOOO, ide sad mali ko kuga, sa serijskom getribom opet nabere prek 110 po gpsu aal sad ima šusa ko kuga, sad čekam da zatopli pa ga bum malo poslikal i treba naštelat frgu i federe kvačila.
To je moj zadnji i definitivni setup ne ulažem više ni kune haha, sad kroz neko vrijeme prelazim na malo veči stroj... yamaha wr 450 kojeg ću složit da mi bude i za off road i kao sm, pa da mogu mjenjat kak mi se digne....
[Vrh] Go down
Sponsored content





runner 50 samo moj - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
runner 50 samo moj
[Vrh] 
Stranica 9 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Runner 50
» runner vxr 200
» moj runner
» RunneR 250

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Runner club :: Runner Club Diskusije :: Garaža-
Forum(o)Bir: