Runner club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli ! Za pristup cijelom forumu potrebna je registracija!
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 runner 50 samo moj

Go down 
+18
bigfan
X.trade7
Tomi_ZG
Jura
Johnny iber
Juric
steeef
...:::Hrca:::...
Loris Ri
GoGo runner
TomoRI
Ghoul
siljoruja
iTox
cosa_wp
svabo
aerox92
kos3
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
Autor/icaPoruka
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

runner 50 samo moj - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 3 Icon_minitimečet pro 22, 2011 10:24 pm

evo danas se isto nešto radilo, začepio sam rupu na bloku di je išla cijev od SAS sistema i to sa plastičnim čepom od vina hahah i dobro zaljepio superljepilom, valjda bude držalo
I nabavio novi klingerit dihtung za yasunija

kako sam izvadio uljnu pumpu mislio sam izvaditi rezervar ulja jer valjda slini ulje dolje na lulici jer mi je pol motora ispod masno, i sve se cijedi do bočne nogare, ma užas al sam skužio da za to treba izvadit sve gornje plastike pa sam odustao jer mi se to fakat neda radit, samo ću istočit svo ulje i dobro začepit rupu i to je to.
[Vrh] Go down
steeef
Admin
Admin
steeef


Broj postova : 992
Age : 38
Lokacija : kc
Vozi : ?
Registration date : 18.12.2011

runner 50 samo moj - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 3 Icon_minitimepet pro 23, 2011 9:17 pm

ako ti curi ulje iz rezervara,onda samo skrati cjevčicu koja ide na lulicu rezervara..s vremenom se tu rastegne pa počne curit usprkos šelni.netrebaš ni ispuštat ulje.
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

runner 50 samo moj - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 3 Icon_minitimepet pro 23, 2011 9:49 pm

ma ispraznil sam ulje i gotovo. ma opčenito je ta lulica krivo napravljena, jer taj metalni dio se samo umetne u rezervar i ima jedan dihtung tk da i tu slini sigurno
[Vrh] Go down
steeef
Admin
Admin
steeef


Broj postova : 992
Age : 38
Lokacija : kc
Vozi : ?
Registration date : 18.12.2011

runner 50 samo moj - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 3 Icon_minitimepet pro 23, 2011 9:59 pm

kos3 je napisao/la:
ma ispraznil sam ulje i gotovo. ma opčenito je ta lulica krivo napravljena, jer taj metalni dio se samo umetne u rezervar i ima jedan dihtung tk da i tu slini sigurno

imaš šelnu na toj lulici gore di sjeda u rezervar..to malo stegni i ovo napravi kaj sam ti rekel..tak je bilo na par skutera kaj sam slagal ove godine..
imal sam ja sp180 pa znam kae cvajo runner...i sad slažem vxr250 tak da znam kae i 4t runner Smile
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

runner 50 samo moj - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 3 Icon_minitimepet pro 23, 2011 10:02 pm

samo je jedna šelna i to ona kaj drži crijevo na lulici a lulica se samo utakne u rezervar
[Vrh] Go down
steeef
Admin
Admin
steeef


Broj postova : 992
Age : 38
Lokacija : kc
Vozi : ?
Registration date : 18.12.2011

runner 50 samo moj - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 3 Icon_minitimepet pro 23, 2011 10:10 pm

kos3 je napisao/la:
samo je jedna šelna i to ona kaj drži crijevo na lulici a lulica se samo utakne u rezervar

onda ti fali šelna na ovom dijelu di lulica ide u rezervar..
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

runner 50 samo moj - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 3 Icon_minitimepet pro 23, 2011 10:32 pm

nema tu nikakve šelne to je novi runner i oni nemaju šelne velim samo se lulica utakne
[Vrh] Go down
steeef
Admin
Admin
steeef


Broj postova : 992
Age : 38
Lokacija : kc
Vozi : ?
Registration date : 18.12.2011

runner 50 samo moj - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 3 Icon_minitimepet pro 23, 2011 11:01 pm

kos3 je napisao/la:
nema tu nikakve šelne to je novi runner i oni nemaju šelne velim samo se lulica utakne

evo pod broj 2 ti je..

http://www.easyparts.nl/showdrawing/1949/35871/-/0-968-1-m415-m364-m1828-m12458-s1949-d35871/Oil_Tank.html
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

runner 50 samo moj - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 3 Icon_minitimepet pro 23, 2011 11:24 pm

nekužim kak toga kod mene nema i kak bi se to uopce stavilo gore jer rezervar je s donje strane ravan i ima samo rupu i ovo se utakne i nema se di stegnut
[Vrh] Go down
steeef
Admin
Admin
steeef


Broj postova : 992
Age : 38
Lokacija : kc
Vozi : ?
Registration date : 18.12.2011

runner 50 samo moj - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 3 Icon_minitimepet pro 23, 2011 11:33 pm

kos3 je napisao/la:
nekužim kak toga kod mene nema i kak bi se to uopce stavilo gore jer rezervar je s donje strane ravan i ima samo rupu i ovo se utakne i nema se di stegnut
onda sam ja pomješal rezervare...valjda su i oni stavili krivu sliku..onda očisti sve dobro i zaljepi,criveo skrati da ide knap na lulicu i toe to,nebi smjelo curit više.
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

runner 50 samo moj - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 3 Icon_minitimeuto pro 27, 2011 11:22 pm

evo sad sam naisao na drugi problem, a to je prednja kočnica koja blokira kotač kad se stisne,
fora je u tome da sam uzeo prednji opleteni lajtung i najvjerojatnije je u njemu problem, kad stisnem kočnicu zablokira i onda mrdnem lajtung malo jače i onda otpusti, a ako jače stiskam kočnicu tolko zablokira da moram na iberlauf ispuštat ulje, prvo sam mislil da je problem kaj je crijevo bilo sfrknuto između vilice i ulaza u masku no kad sam to razmontirao opet se javlja problem, klipiče sam našpricao wdom al to nije sigurno kad je sa starim sve dobro radilo???

stvarno neznam u čemu je problem??

i da li se može lajtung provuč kroz centar vilice znači kroz cijev?
[Vrh] Go down
steeef
Admin
Admin
steeef


Broj postova : 992
Age : 38
Lokacija : kc
Vozi : ?
Registration date : 18.12.2011

runner 50 samo moj - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 3 Icon_minitimeuto pro 27, 2011 11:41 pm

koje ulje si stavil?sve si odzračil kak treba?
sumnjam da more bit stvar u lajtungu,prije bi bilo da lklipići štekaju il pumpica.
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

runner 50 samo moj - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 3 Icon_minitimeuto pro 27, 2011 11:43 pm

neko elf ulje dot 4
ozračeno je kak spada, klipiče sam pošprical s wdom i to nije, pumpica isto ne vjerujem da je jer sve radi s originalnim lajtungom kak spada a s ovi zajebava
[Vrh] Go down
steeef
Admin
Admin
steeef


Broj postova : 992
Age : 38
Lokacija : kc
Vozi : ?
Registration date : 18.12.2011

runner 50 samo moj - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 3 Icon_minitimeuto pro 27, 2011 11:45 pm

kos3 je napisao/la:
neko elf ulje dot 4
ozračeno je kak spada, klipiče sam pošprical s wdom i to nije, pumpica isto ne vjerujem da je jer sve radi s originalnim lajtungom kak spada a s ovi zajebava

lajtung more bit jedino zaštopan pa da ne radi vakum kak treba..nemre bit neispravan osim ak nije potrgan..
jesi izvadil klipiće skroz van iz klješta i počistil?
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

runner 50 samo moj - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 3 Icon_minitimeuto pro 27, 2011 11:49 pm

sutra bum propuhal lajtung a klipice nisam vadil kad su do sad radili samo sam ih izvana počistil i s wdom nasprical

lajtung je nov dal sam ga napraviti u vrapcu
[Vrh] Go down
steeef
Admin
Admin
steeef


Broj postova : 992
Age : 38
Lokacija : kc
Vozi : ?
Registration date : 18.12.2011

runner 50 samo moj - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 3 Icon_minitimeuto pro 27, 2011 11:53 pm

kos3 je napisao/la:
sutra bum propuhal lajtung a klipice nisam vadil kad su do sad radili samo sam ih izvana počistil i s wdom nasprical

lajtung je nov dal sam ga napraviti u vrapcu

probaj..i izvadi klipiće skroz van i počisti i njih i njihova ležišta u kjleštima..
ja svoje izvadim i očistim i sa finim šmirglom prođem da ih zagladim.
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

runner 50 samo moj - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 3 Icon_minitimesri pro 28, 2011 12:05 am

eh i to kaj veliš vakum sigurno ne radi jer kad stisnem onda mi ručica malo propadne i onda opet stisneš pa propadne i tek 3. put je tvrda ko kamen, ko daq cijelo vrijeme gura ullje u crijevo, a kad pustim niš se ne vrača i zato zacvika sigurno je nekaj u lajtungu neko smeče
[Vrh] Go down
steeef
Admin
Admin
steeef


Broj postova : 992
Age : 38
Lokacija : kc
Vozi : ?
Registration date : 18.12.2011

runner 50 samo moj - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 3 Icon_minitimesri pro 28, 2011 12:13 am

kos3 je napisao/la:
eh i to kaj veliš vakum sigurno ne radi jer kad stisnem onda mi ručica malo propadne i onda opet stisneš pa propadne i tek 3. put je tvrda ko kamen, ko daq cijelo vrijeme gura ullje u crijevo, a kad pustim niš se ne vrača i zato zacvika sigurno je nekaj u lajtungu neko smeče

ovo meni zvuči ko da nije dobro odzračeno
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

runner 50 samo moj - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 3 Icon_minitimesri pro 28, 2011 12:15 am

al kad nije dobro odzračeno onda je ručica ful mekana i ulje može kao cirkulirati napred nazad al ovde nabije pritisak i neče ga vratit, i tad ne blokira kotač
[Vrh] Go down
steeef
Admin
Admin
steeef


Broj postova : 992
Age : 38
Lokacija : kc
Vozi : ?
Registration date : 18.12.2011

runner 50 samo moj - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 3 Icon_minitimesri pro 28, 2011 1:01 am

kos3 je napisao/la:
al kad nije dobro odzračeno onda je ručica ful mekana i ulje može kao cirkulirati napred nazad al ovde nabije pritisak i neče ga vratit, i tad ne blokira kotač

i to isto,da..
buš sve rastavil i očistil pa probal ponovno..
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

runner 50 samo moj - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 3 Icon_minitimesri pro 28, 2011 1:27 am

da probal bum sve ispuhat kompresorom, i pumpicu i čašicu lajtung i sve pa bum videl kaj zeza, samo mi je žal ulja haha Sad
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

runner 50 samo moj - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 3 Icon_minitimesri pro 28, 2011 1:09 pm

evo sve sam očistil i opet zajebava i blokira, onda sam vratil natrag stari lajtung i sve super radi, znači da je u novom opletenom lajtungu problem a kakav nemam pojma Mad
[Vrh] Go down
steeef
Admin
Admin
steeef


Broj postova : 992
Age : 38
Lokacija : kc
Vozi : ?
Registration date : 18.12.2011

runner 50 samo moj - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 3 Icon_minitimesri pro 28, 2011 1:28 pm

a zrak ide normalno kroz njega?
onda na reklamacju..
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

runner 50 samo moj - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 3 Icon_minitimesri pro 28, 2011 3:44 pm

odnesel sam i veli da je mozda neki srh upal unutra pa štopa veli da mu je prvi put al jbg more se dohodit, napravil bude komplet novo i to je to
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

runner 50 samo moj - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 3 Icon_minitimečet pro 29, 2011 7:38 pm

kolko bi ja realno dobio za skut ak ga stavim u ful serijalu pa tjuning prodam posebno, ili ovak ostavim
samo informativno Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





runner 50 samo moj - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: runner 50 samo moj   runner 50 samo moj - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
runner 50 samo moj
[Vrh] 
Stranica 3 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Runner 50
» runner vxr 200
» moj runner
» RunneR 250

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Runner club :: Runner Club Diskusije :: Garaža-
Forum(o)Bir: