Runner club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli ! Za pristup cijelom forumu potrebna je registracija!
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Runner SP , midrace project

Go down 
+3
iTox
cosa_wp
Kajo
7 posters
Autor/icaPoruka
Kajo
Master forum member
Master forum member
Kajo


Broj postova : 423
Age : 36
Lokacija : Varazdin
Vozi : Gilera Runner 70 SP
Kit : TP Due+
Variomat : Malossi Multivar
Auspuh : TP Nardo
Ostalo : Rolice 4g, opruge kuplunga zute, centralna plava, fergazer dellorto 21, Stage 6 zvono, Stage 6 Torque Control, Malossi Kevlar ...
Registration date : 18.07.2008

Runner SP , midrace project Empty
PostajNaslov: Runner SP , midrace project   Runner SP , midrace project Icon_minitimesub kol 01, 2009 7:44 pm

Evo nakon Itoxove gluposti s postovima Very Happy , i moja garaza je bila obrisana , pa evo da je slozim opet posto imam par updatea ...

znaci radi se o novom runner sp 50 ...

setup :

Top Performances Due+ , TP Nardo , Dellorto 21 , Malossi multivar , RMS reinforced radilica , rolice 4g , zute opruge kuplunga, plava centralna ...
jucer je u kolekciju dosla i ova beba : Runner SP , midrace project Dsc00054a.th
stage 6 zvono... slijedeci tjedan dolazi i kevlar remen i stage 6 torque control .... od vizualnog sredjivanja , par naljepnica , tablica stavljena pod rep , plave diode pozicije i to je to ... ima vremena za vizualno ga sredit performanse su bitne ;) ... uglavnom motor s novim zvonom je poceo lagano cupat s gasom na zadnji (lagano se kotac odvoji samo) , kad dodje novi kuplung i kevlar to ce ic na zadnji s gasom samo tako , top speed izmjereno s autom , ghoul s foruma moze potvrdit 130 km/h ;) .... slike i video drugi tjedan kad dodju dijelovi Smile
[Vrh] Go down
cosa_wp
Master forum member
Master forum member
cosa_wp


Broj postova : 336
Age : 31
Lokacija : Slavonski Brod
Vozi : Gilera Runer ST 125
Auspuh : Serdarević TT 3-oval karbon
Registration date : 17.07.2009

Runner SP , midrace project Empty
PostajNaslov: Re: Runner SP , midrace project   Runner SP , midrace project Icon_minitimesub kol 01, 2009 9:48 pm

svaka cast lijepo lijepo!!
[Vrh] Go down
iTox
Admin
Admin
iTox


Broj postova : 1426
Age : 32
Lokacija : Pazin
Vozi : Runner 125 ST 2008
Kit : Malossi 210
Variomat : Polini maxi speed control
Auspuh : Serdarevic 3oval Karbon
Ostalo : Malossi bregasta, malossi suste ventila, malossi delta, malossi bijeli na delti, polini plavi centralni
Registration date : 14.05.2008

Runner SP , midrace project Empty
PostajNaslov: Re: Runner SP , midrace project   Runner SP , midrace project Icon_minitimesub kol 01, 2009 10:08 pm

hehe kazes 130 Smile? fancy fancy...
kazes zvono da napravi promjenu? e to ne vjerujem bas al oke.. Smile
[Vrh] Go down
http://www.royalclan.net
Kajo
Master forum member
Master forum member
Kajo


Broj postova : 423
Age : 36
Lokacija : Varazdin
Vozi : Gilera Runner 70 SP
Kit : TP Due+
Variomat : Malossi Multivar
Auspuh : TP Nardo
Ostalo : Rolice 4g, opruge kuplunga zute, centralna plava, fergazer dellorto 21, Stage 6 zvono, Stage 6 Torque Control, Malossi Kevlar ...
Registration date : 18.07.2008

Runner SP , midrace project Empty
PostajNaslov: Re: Runner SP , midrace project   Runner SP , midrace project Icon_minitimesub kol 01, 2009 10:51 pm

iTox je napisao/la:
kazes zvono da napravi promjenu? e to ne vjerujem bas al oke.. Smile

stvar je u tome da je staro zvono bilo itekako pohabano zbog visokih okretaja ... nije neka razlika , malo jace cukne za sad ... jedino razlika u zvonu se osjeca kasnije kad se sve zagrije dosta ... mislim fora je da staro se zagrijalo i to vise nije radilo bas kak spada , teze se prime malo lamele one .. novo ovo ima onaj ventilator , vidi se na slici i sve skupa dulje ostaje hladno ;) ... inace prava razlika ce se osjetit kad dodje kuplung "naspanani" do kraja , kad ce to ulovit na nekih ajmo rec 10500 rpm za razliku od sadasnjih cca 9000 , a tu tek pocinje vuc kak spada ...do nekih 10000 rpm , motor je mrtav al doslovno ... a sad dok ce povuc iz pravih okretaja e to ce bit festa :bounce: :bounce: :bounce:
[Vrh] Go down
Juric
Admin
Admin
Juric


Broj postova : 1057
Age : 33
Lokacija : Zagreb/Kosnica/V. Goriica
Vozi : Runner 50 Race Edition
Registration date : 26.05.2008

Runner SP , midrace project Empty
PostajNaslov: Re: Runner SP , midrace project   Runner SP , midrace project Icon_minitimened kol 02, 2009 12:39 pm

uu dobar project ..samo naprijed i 130 zvuci jako dobro Very Happy
stay tuned cheers
[Vrh] Go down
Ivan SP
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D
Ivan SP


Broj postova : 212
Lokacija : SPLIT
Vozi : Runner 70 SP
Kit : TP Trophy 70
Variomat : Malossi multivar 2000
Auspuh : TP Top Line
Ostalo : Malossi Karb,delta,malossi usis,radilica TP,.....i još mnogo
Registration date : 21.06.2008

Runner SP , midrace project Empty
PostajNaslov: Re: Runner SP , midrace project   Runner SP , midrace project Icon_minitimeuto kol 04, 2009 12:09 am

bravo momče zvono itekako pomaže nakon par jakih startova delta ga jako ugrije te serisko proklizava a proklizavanjem se pali zvono te ne cupka u startu kako kod početka vožnje
[Vrh] Go down
Kajo
Master forum member
Master forum member
Kajo


Broj postova : 423
Age : 36
Lokacija : Varazdin
Vozi : Gilera Runner 70 SP
Kit : TP Due+
Variomat : Malossi Multivar
Auspuh : TP Nardo
Ostalo : Rolice 4g, opruge kuplunga zute, centralna plava, fergazer dellorto 21, Stage 6 zvono, Stage 6 Torque Control, Malossi Kevlar ...
Registration date : 18.07.2008

Runner SP , midrace project Empty
PostajNaslov: Re: Runner SP , midrace project   Runner SP , midrace project Icon_minitimeuto kol 04, 2009 9:41 am

Ivan SP je napisao/la:
bravo momče zvono itekako pomaže nakon par jakih startova delta ga jako ugrije te serisko proklizava a proklizavanjem se pali zvono te ne cupka u startu kako kod početka vožnje

:amen: Very Happy
[Vrh] Go down
R3nchi
Vec zna adresu napamet
Vec zna adresu napamet
R3nchi


Broj postova : 75
Age : 42
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera Runner 04g
Kit : Malossi sport 70cc

Variomat : malossi 2000

Auspuh : Leo Vince tt
Ostalo : Serijske

Registration date : 16.05.2009

Runner SP , midrace project Empty
PostajNaslov: Re: Runner SP , midrace project   Runner SP , midrace project Icon_minitimesri kol 05, 2009 2:44 am

Kajo je napisao/la:
Evo nakon Itoxove gluposti s postovima Very Happy , i moja garaza je bila obrisana , pa evo da je slozim opet posto imam par updatea ...

znaci radi se o novom runner sp 50 ...

setup :

Top Performances Due+ , TP Nardo , Dellorto 21 , Malossi multivar , RMS reinforced radilica , rolice 4g , zute opruge kuplunga, plava centralna ...
jucer je u kolekciju dosla i ova beba : Runner SP , midrace project Dsc00054a.th
stage 6 zvono... slijedeci tjedan dolazi i kevlar remen i stage 6 torque control .... od vizualnog sredjivanja , par naljepnica , tablica stavljena pod rep , plave diode pozicije i to je to ... ima vremena za vizualno ga sredit performanse su bitne ;) ... uglavnom motor s novim zvonom je poceo lagano cupat s gasom na zadnji (lagano se kotac odvoji samo) , kad dodje novi kuplung i kevlar to ce ic na zadnji s gasom samo tako , top speed izmjereno s autom , ghoul s foruma moze potvrdit 130 km/h ;) .... slike i video drugi tjedan kad dodju dijelovi Smile

Kolko je to navaca bez ruku??
[Vrh] Go down
Kajo
Master forum member
Master forum member
Kajo


Broj postova : 423
Age : 36
Lokacija : Varazdin
Vozi : Gilera Runner 70 SP
Kit : TP Due+
Variomat : Malossi Multivar
Auspuh : TP Nardo
Ostalo : Rolice 4g, opruge kuplunga zute, centralna plava, fergazer dellorto 21, Stage 6 zvono, Stage 6 Torque Control, Malossi Kevlar ...
Registration date : 18.07.2008

Runner SP , midrace project Empty
PostajNaslov: Re: Runner SP , midrace project   Runner SP , midrace project Icon_minitimesri kol 05, 2009 5:42 am

heh a "ruke" su bile iskljucivo moje bez majstora ikakvih tak da neznam kolko ruke i dodju ... a ovak a neznam vise ... dosta , al ne opet puno skuplje od nekog basea ... jedino je fora da s baseom puno puno manje posla ;)
[Vrh] Go down
R3nchi
Vec zna adresu napamet
Vec zna adresu napamet
R3nchi


Broj postova : 75
Age : 42
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera Runner 04g
Kit : Malossi sport 70cc

Variomat : malossi 2000

Auspuh : Leo Vince tt
Ostalo : Serijske

Registration date : 16.05.2009

Runner SP , midrace project Empty
PostajNaslov: Re: Runner SP , midrace project   Runner SP , midrace project Icon_minitimesri kol 05, 2009 1:00 pm

Mozda, al moj s BAseom nejde treko 100. Crying or Very sad
.A tvoj ide..A ja bi i da ide moj..
Laughing
[Vrh] Go down
Kajo
Master forum member
Master forum member
Kajo


Broj postova : 423
Age : 36
Lokacija : Varazdin
Vozi : Gilera Runner 70 SP
Kit : TP Due+
Variomat : Malossi Multivar
Auspuh : TP Nardo
Ostalo : Rolice 4g, opruge kuplunga zute, centralna plava, fergazer dellorto 21, Stage 6 zvono, Stage 6 Torque Control, Malossi Kevlar ...
Registration date : 18.07.2008

Runner SP , midrace project Empty
PostajNaslov: Re: Runner SP , midrace project   Runner SP , midrace project Icon_minitimesri kol 05, 2009 1:30 pm

a gle fora je ovak: multivar je isti ko na base , kuplung i zvono npr mozes stavit a i nemoras daje samo start bolji , opruge koje moras za base kupit isto to moras kupit i za midrace samo tvrdje , isto tak je i s rolicama itd... znaci jedina razlika u cjeni je prakticki skuplji auspuh (tu je najveca razlika ustvari) , nesto malo skuplji kit, i moras mjenjat radilicu sta se za base u principu netreba ... e sad razlika u cjeni je jedno pa sta ja znam 1500 kn recimo max mi se cini ... e sad s midraceom dobivas dosta bolje ubrzanje i dosta bolju krajnju , al opet dobis i vecu potrosnju , i da ga jebes midrace dosta krace traje ... sad sve ovisi kolko se kome da srafat po tome solo doma jer da za svaku glupost koja se desi ides majstoru jebote brdo love bi potrosio
[Vrh] Go down
R3nchi
Vec zna adresu napamet
Vec zna adresu napamet
R3nchi


Broj postova : 75
Age : 42
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera Runner 04g
Kit : Malossi sport 70cc

Variomat : malossi 2000

Auspuh : Leo Vince tt
Ostalo : Serijske

Registration date : 16.05.2009

Runner SP , midrace project Empty
PostajNaslov: Re: Runner SP , midrace project   Runner SP , midrace project Icon_minitimesri kol 05, 2009 3:24 pm

Kajo je napisao/la:
a gle fora je ovak: multivar je isti ko na base , kuplung i zvono npr mozes stavit a i nemoras daje samo start bolji , opruge koje moras za base svaku glupost koja se desi ides majstoru jebote brdo love bi potrosio

Znaci Neisplati mi se!!!

:-((

A nema veze.
[Vrh] Go down
Ivan SP
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D
Ivan SP


Broj postova : 212
Lokacija : SPLIT
Vozi : Runner 70 SP
Kit : TP Trophy 70
Variomat : Malossi multivar 2000
Auspuh : TP Top Line
Ostalo : Malossi Karb,delta,malossi usis,radilica TP,.....i još mnogo
Registration date : 21.06.2008

Runner SP , midrace project Empty
PostajNaslov: Re: Runner SP , midrace project   Runner SP , midrace project Icon_minitimesri kol 05, 2009 7:30 pm

jedino sta sam ja i na base minja radilicu karb i ostalo ali uvelike mi je pomogla dulja getriba te sad skuter ide 100 bez prevrtavanja a vama na seriskim getribama 100 debelo prevrtava mislim na base
[Vrh] Go down
Kajo
Master forum member
Master forum member
Kajo


Broj postova : 423
Age : 36
Lokacija : Varazdin
Vozi : Gilera Runner 70 SP
Kit : TP Due+
Variomat : Malossi Multivar
Auspuh : TP Nardo
Ostalo : Rolice 4g, opruge kuplunga zute, centralna plava, fergazer dellorto 21, Stage 6 zvono, Stage 6 Torque Control, Malossi Kevlar ...
Registration date : 18.07.2008

Runner SP , midrace project Empty
PostajNaslov: Re: Runner SP , midrace project   Runner SP , midrace project Icon_minitimečet kol 06, 2009 9:47 am

da istina to s duzom getribom bi trebao i ja stavit , samo neznam kolko bi onda isao uopce Very Happy
[Vrh] Go down
R3nchi
Vec zna adresu napamet
Vec zna adresu napamet
R3nchi


Broj postova : 75
Age : 42
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera Runner 04g
Kit : Malossi sport 70cc

Variomat : malossi 2000

Auspuh : Leo Vince tt
Ostalo : Serijske

Registration date : 16.05.2009

Runner SP , midrace project Empty
PostajNaslov: Re: Runner SP , midrace project   Runner SP , midrace project Icon_minitimečet kol 06, 2009 12:29 pm

Kajo je napisao/la:
da istina to s duzom getribom bi trebao i ja stavit , samo neznam kolko bi onda isao uopce Very Happy

A kolko duza getriba (jel to prijenos) kosta??
[Vrh] Go down
Ivan SP
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D
Ivan SP


Broj postova : 212
Lokacija : SPLIT
Vozi : Runner 70 SP
Kit : TP Trophy 70
Variomat : Malossi multivar 2000
Auspuh : TP Top Line
Ostalo : Malossi Karb,delta,malossi usis,radilica TP,.....i još mnogo
Registration date : 21.06.2008

Runner SP , midrace project Empty
PostajNaslov: Re: Runner SP , midrace project   Runner SP , midrace project Icon_minitimečet kol 06, 2009 9:18 pm

moja je duža 18% samim time ideš 20 kmh brže nego seriskom ali bitna je razlika ta što ne prevrtaješ mašinu jedino ako ne napereš nizbrdicu od 5km
prednosti su-bolja među ubrzanja,bolja krajnja
mane-motor u startu nema kick nego kumplug duže proklizava a nakon 30kmh osjetno bolje..
košta cca 100E sa ležajem kotača i semeringom
[Vrh] Go down
Kajo
Master forum member
Master forum member
Kajo


Broj postova : 423
Age : 36
Lokacija : Varazdin
Vozi : Gilera Runner 70 SP
Kit : TP Due+
Variomat : Malossi Multivar
Auspuh : TP Nardo
Ostalo : Rolice 4g, opruge kuplunga zute, centralna plava, fergazer dellorto 21, Stage 6 zvono, Stage 6 Torque Control, Malossi Kevlar ...
Registration date : 18.07.2008

Runner SP , midrace project Empty
PostajNaslov: Re: Runner SP , midrace project   Runner SP , midrace project Icon_minitimepet kol 07, 2009 12:03 am

da istina to cudo je jebeno dobro ... na samom startu se gubi s tim a kasnije masina ustvari ima snage za potegnut tu duzu getribu a da ostane na istim okretajima samim time se dobi na ubrzanju ... al jbga kick se gubi ... sad treba procjenit sta kome bolje pase ... ja bi isto trebao stavit neku duzu onda bi se ustvari tek pokazalo to cudo u pravom svjetlu al jbga mislim da to necu mjenjat , bar ne za sad ...
[Vrh] Go down
R3nchi
Vec zna adresu napamet
Vec zna adresu napamet
R3nchi


Broj postova : 75
Age : 42
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera Runner 04g
Kit : Malossi sport 70cc

Variomat : malossi 2000

Auspuh : Leo Vince tt
Ostalo : Serijske

Registration date : 16.05.2009

Runner SP , midrace project Empty
PostajNaslov: Re: Runner SP , midrace project   Runner SP , midrace project Icon_minitimepet kol 07, 2009 2:41 am

Ivan SP je napisao/la:
moja je duža 18% samim time ideš 20 kmh brže nego seriskom ali bitna je razlika ta što ne prevrtaješ mašinu jedino ako ne napereš nizbrdicu od 5km
prednosti su-bolja među ubrzanja,bolja krajnja
mane-motor u startu nema kick nego kumplug duže proklizava a nakon 30kmh osjetno bolje..
košta cca 100E sa ležajem kotača i semeringom


a di to ima za kupit??
I koliko je stvarno losiji start??
ZA nizbrdice se ne brinem jel toga u mom Osijeku bas i nema..
[Vrh] Go down
Kajo
Master forum member
Master forum member
Kajo


Broj postova : 423
Age : 36
Lokacija : Varazdin
Vozi : Gilera Runner 70 SP
Kit : TP Due+
Variomat : Malossi Multivar
Auspuh : TP Nardo
Ostalo : Rolice 4g, opruge kuplunga zute, centralna plava, fergazer dellorto 21, Stage 6 zvono, Stage 6 Torque Control, Malossi Kevlar ...
Registration date : 18.07.2008

Runner SP , midrace project Empty
PostajNaslov: Re: Runner SP , midrace project   Runner SP , midrace project Icon_minitimepet kol 07, 2009 9:44 am

ma nije ti s tim sad start losiji ono neznam kolko brutalno , al malo se teze masina razvrti ... neznam jedino sad dal bi se to dalo popravit laksim rolicama opet :-/ ... a neznam di bi tog bilo za kupit , ak nista drugo dalo bi se narucit svakak ...
[Vrh] Go down
R3nchi
Vec zna adresu napamet
Vec zna adresu napamet
R3nchi


Broj postova : 75
Age : 42
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera Runner 04g
Kit : Malossi sport 70cc

Variomat : malossi 2000

Auspuh : Leo Vince tt
Ostalo : Serijske

Registration date : 16.05.2009

Runner SP , midrace project Empty
PostajNaslov: Re: Runner SP , midrace project   Runner SP , midrace project Icon_minitimepet kol 07, 2009 1:13 pm

Kajo je napisao/la:
ma nije ti s tim sad start losiji ono neznam kolko brutalno , al malo se teze masina razvrti ... neznam jedino sad dal bi se to dalo popravit laksim rolicama opet :-/ ... a neznam di bi tog bilo za kupit , ak nista drugo dalo bi se narucit svakak ...

Pa to da, jel moram zvat piaggio centar u zG kao i za mallosi djelove ili??
[Vrh] Go down
Kajo
Master forum member
Master forum member
Kajo


Broj postova : 423
Age : 36
Lokacija : Varazdin
Vozi : Gilera Runner 70 SP
Kit : TP Due+
Variomat : Malossi Multivar
Auspuh : TP Nardo
Ostalo : Rolice 4g, opruge kuplunga zute, centralna plava, fergazer dellorto 21, Stage 6 zvono, Stage 6 Torque Control, Malossi Kevlar ...
Registration date : 18.07.2008

Runner SP , midrace project Empty
PostajNaslov: Re: Runner SP , midrace project   Runner SP , midrace project Icon_minitimepet kol 07, 2009 1:29 pm

ja sam sad to narucio preko jednog lika s moj skuter foruma ... mogu ti dat broj ako hoces pa se cuj s njim ... od to s scooter attacka ili onoga sip-a narucuje , nisam sad ziher
[Vrh] Go down
R3nchi
Vec zna adresu napamet
Vec zna adresu napamet
R3nchi


Broj postova : 75
Age : 42
Lokacija : Osijek
Vozi : Gilera Runner 04g
Kit : Malossi sport 70cc

Variomat : malossi 2000

Auspuh : Leo Vince tt
Ostalo : Serijske

Registration date : 16.05.2009

Runner SP , midrace project Empty
PostajNaslov: Re: Runner SP , midrace project   Runner SP , midrace project Icon_minitimepet kol 07, 2009 3:40 pm

Kajo je napisao/la:
ja sam sad to narucio preko jednog lika s moj skuter foruma ... mogu ti dat broj ako hoces pa se cuj s njim ... od to s scooter attacka ili onoga sip-a narucuje , nisam sad ziher


Ma imam i ja jednog nije greda, nego sam mislio dal ima kod nas za kupit, da placam pouzecem..Al iovako mi to bas nije sad hitno..
[Vrh] Go down
Ivan SP
Prati nas prati :D
Prati nas prati :D
Ivan SP


Broj postova : 212
Lokacija : SPLIT
Vozi : Runner 70 SP
Kit : TP Trophy 70
Variomat : Malossi multivar 2000
Auspuh : TP Top Line
Ostalo : Malossi Karb,delta,malossi usis,radilica TP,.....i još mnogo
Registration date : 21.06.2008

Runner SP , midrace project Empty
PostajNaslov: Re: Runner SP , midrace project   Runner SP , midrace project Icon_minitimepet kol 07, 2009 5:14 pm

pazi kad usporediš bez getribe i sa malossi getribom start se meni praktički nije osjetio uopće nije bio lošiji naravno moraju ići lakše rolice za cca pola grama ne više jer ta getriba treba moment
kad san ima serisku htio sam kick ali sad idem na more 40km u jednom smjeru i duga getriba je zakon držiš 80 sa 1/4 gasa..meni je super jer nisam neki divljak pa ono paše mi
[Vrh] Go down
_aLaN_
Zalaufao se
Zalaufao se
_aLaN_


Broj postova : 41
Age : 31
Lokacija : Osijek
Vozi : Moderatorov skuter kad mi da =) ;)
Kit : ma besan kit
Registration date : 12.09.2009

Runner SP , midrace project Empty
PostajNaslov: Re: Runner SP , midrace project   Runner SP , midrace project Icon_minitimesub ruj 12, 2009 2:50 am

predobrooo =) =)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Runner SP , midrace project Empty
PostajNaslov: Re: Runner SP , midrace project   Runner SP , midrace project Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Runner SP , midrace project
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Runner club :: Runner Club Diskusije :: Garaža-
Forum(o)Bir: