Runner club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli ! Za pristup cijelom forumu potrebna je registracija!
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 [R]UNNE[R]

Go down 
+7
bigfan
Tomi_ZG
steeef
Juric
walkay
kos3
[R]UNNE[R]
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
[R]UNNE[R]
Master forum member
Master forum member
[R]UNNE[R]


Broj postova : 283
Age : 28
Lokacija : OT
Vozi : Yamaha Aerox
Kit : Motorforce 70
Variomat : Polini
Auspuh : TP NARDO
Registration date : 17.03.2012

[R]UNNE[R]  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [R]UNNE[R]    [R]UNNE[R]  - Page 2 Icon_minitimesub pro 08, 2012 5:33 pm

steeef ne misli se slagat iz 50-esetke neki setup da može tuć vxa nego se misli vx gore stavit najvjerovatnije ;)
[Vrh] Go down
steeef
Admin
Admin
steeef


Broj postova : 992
Age : 38
Lokacija : kc
Vozi : ?
Registration date : 18.12.2011

[R]UNNE[R]  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [R]UNNE[R]    [R]UNNE[R]  - Page 2 Icon_minitimesub pro 08, 2012 8:51 pm

[R]UNNE[R] je napisao/la:
steeef ne misli se slagat iz 50-esetke neki setup da može tuć vxa nego se misli vx gore stavit najvjerovatnije ;)

eh to se tek neisplati delat..al samo ti radi ak ti se oće..
prodat bolje 50cc i kupit 125 pa onda pukneš 200 il 250..
većamašina na maloj tablici je tak,nikaj..
[Vrh] Go down
[R]UNNE[R]
Master forum member
Master forum member
[R]UNNE[R]


Broj postova : 283
Age : 28
Lokacija : OT
Vozi : Yamaha Aerox
Kit : Motorforce 70
Variomat : Polini
Auspuh : TP NARDO
Registration date : 17.03.2012

[R]UNNE[R]  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [R]UNNE[R]    [R]UNNE[R]  - Page 2 Icon_minitimesub pro 08, 2012 11:10 pm

a cuj to bi vise radio za gušt nego sta mi treba neznam ni ja da kuda idem sa njim,ioanko se po ljetu vozim na kratkim relacijama i po svom mjestu tako da bit to stavio gore samo da kad dam gas da ne gledam hoce li krenut.. ;)
[Vrh] Go down
[R]UNNE[R]
Master forum member
Master forum member
[R]UNNE[R]


Broj postova : 283
Age : 28
Lokacija : OT
Vozi : Yamaha Aerox
Kit : Motorforce 70
Variomat : Polini
Auspuh : TP NARDO
Registration date : 17.03.2012

[R]UNNE[R]  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [R]UNNE[R]    [R]UNNE[R]  - Page 2 Icon_minitimened pro 16, 2012 1:44 pm

a danas bi mogla past neka vožnjica,kod nas sunce zapržilo koda je 7mj Very Happy
a usput cemo malo i testirat prijenos..kos probal sma uštelat motor bez limića na krabu i nemogu nikako stavio sam ga natrag i uštelam ga u bebicu,i pali bez gasa sa limićem i netreba verglat dugo samo stisneš pustiš i kresne bez beda.. Razz
Danas cu probat stavit crni centralni umjesto bijelog pa cemo vidit rezultat,zasad je bijeli ali kad sam stavio multivar nisam mogao testirat skuter jer mi nije karb bio uštelan kako treba..sad smo to riješili i idemo dalje.. Very Happy
[Vrh] Go down
steeef
Admin
Admin
steeef


Broj postova : 992
Age : 38
Lokacija : kc
Vozi : ?
Registration date : 18.12.2011

[R]UNNE[R]  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [R]UNNE[R]    [R]UNNE[R]  - Page 2 Icon_minitimened pro 16, 2012 2:49 pm

pa jesi stavil veću diznu ak makivaš limić?i koju?
[Vrh] Go down
[R]UNNE[R]
Master forum member
Master forum member
[R]UNNE[R]


Broj postova : 283
Age : 28
Lokacija : OT
Vozi : Yamaha Aerox
Kit : Motorforce 70
Variomat : Polini
Auspuh : TP NARDO
Registration date : 17.03.2012

[R]UNNE[R]  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [R]UNNE[R]    [R]UNNE[R]  - Page 2 Icon_minitimened pro 16, 2012 3:04 pm

jesam,stavil sam gore 64 diznu,falš nevuče nigdje to sam detaljno provjerio a i stavio sam novu prirubnicu a pirubnica do airboxa nije popoucala nigdje..al mislim da za serijalu ako se stavi reza i veca dizna nije ni toliko potrebno micat limić,fino sam uštelal ler sad i sad cu vidit kroz vožnju kakva ce svjecica bit,stavil sam unutra ulje od Castrola full protection,kad sam došao u trgovinu i pitam kolje imate kvalitetnije ulje on mi daje to koje dođe litra 120kn.. reko wtf? za toliko kuna možeš na autu promjenit ulje Very Happy Al sam ipak uzeo pošto nisam imal izbora jer sam ga sklapal tu večer pa mi je bilo hića. Razz

[Vrh] Go down
steeef
Admin
Admin
steeef


Broj postova : 992
Age : 38
Lokacija : kc
Vozi : ?
Registration date : 18.12.2011

[R]UNNE[R]  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [R]UNNE[R]    [R]UNNE[R]  - Page 2 Icon_minitimened pro 16, 2012 3:52 pm

skupo ulje nije ono najbolje za seriski agregat..120 kn dat za ulje je glupost,za 50 kn ima npr repsol polusintetika koja i treba seriskom skuteru.
to kaj si ti ler postimal nije nist,skuter s rezom treba imat diznu 64 bez limica..
ak mu dajes goriva treba mu i zraka inace nebu isel nikak.
karb se stela dok se skuter zagrije i dok je cok ugasen.
[Vrh] Go down
Johnny iber
Master forum member
Master forum member
Johnny iber


Broj postova : 1289
Age : 31
Lokacija : Zaprešić/Zdenci-Bogu iza nogu prema Sloveniji
Vozi : Kramera 150
Kit :

Variomat : Serijalović


Auspuh : SerijaloviČ

Ostalo : Nije ništa ostalo sve se pojelo i popilo
Registration date : 19.12.2011

[R]UNNE[R]  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [R]UNNE[R]    [R]UNNE[R]  - Page 2 Icon_minitimened pro 16, 2012 4:07 pm

Preporucam



[R]UNNE[R]  - Page 2 2T_Silkolene_Pro_Scoot_10W30_Scooter_Motor_Oil_detail
[Vrh] Go down
[R]UNNE[R]
Master forum member
Master forum member
[R]UNNE[R]


Broj postova : 283
Age : 28
Lokacija : OT
Vozi : Yamaha Aerox
Kit : Motorforce 70
Variomat : Polini
Auspuh : TP NARDO
Registration date : 17.03.2012

[R]UNNE[R]  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [R]UNNE[R]    [R]UNNE[R]  - Page 2 Icon_minitimened pro 16, 2012 5:56 pm

sad sam ga probal i postelal,i mogu rec da sam dosta zadovoljan,ali nedostatak je sto su rolice preteske 6.1gr su u multivaru pa se u startu nece razvrtit ali poslje ljepo digne..a navjerovatnije ova masina nece ostat kod mene jer mi se javio jedna dečko da bi uzeo pa ce mi javit vcrs jos..tako da bi mogla otić.. Razz
[Vrh] Go down
Jura
Vec zna adresu napamet
Vec zna adresu napamet



Broj postova : 72
Lokacija : Primošten/Split
Vozi : gilera runner sp 50 simoncelli
Registration date : 26.12.2011

[R]UNNE[R]  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [R]UNNE[R]    [R]UNNE[R]  - Page 2 Icon_minitimepon pro 17, 2012 10:46 pm

steeef je napisao/la:
skupo ulje nije ono najbolje za seriski agregat..120 kn dat za ulje je glupost,za 50 kn ima npr repsol polusintetika koja i treba seriskom skuteru.
to kaj si ti ler postimal nije nist,skuter s rezom treba imat diznu 64 bez limica..
ak mu dajes goriva treba mu i zraka inace nebu isel nikak.
karb se stela dok se skuter zagrije i dok je cok ugasen.

dizna ne mora biti točno 64...ja san ima 64 bez limića i smjesa nije bila idealna, tribalo je je jos koji broj veći dizna
[Vrh] Go down
steeef
Admin
Admin
steeef


Broj postova : 992
Age : 38
Lokacija : kc
Vozi : ?
Registration date : 18.12.2011

[R]UNNE[R]  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [R]UNNE[R]    [R]UNNE[R]  - Page 2 Icon_minitimeuto pro 18, 2012 2:25 am

mislil sam da nebude manja.na koi god seriski skuter da sam slagal spuh veća od 64 nijemi trebala.
[Vrh] Go down
Jura
Vec zna adresu napamet
Vec zna adresu napamet



Broj postova : 72
Lokacija : Primošten/Split
Vozi : gilera runner sp 50 simoncelli
Registration date : 26.12.2011

[R]UNNE[R]  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [R]UNNE[R]    [R]UNNE[R]  - Page 2 Icon_minitimeuto pro 18, 2012 5:01 am

[R]UNNE[R] je napisao/la:
sad sam ga probal i postelal,i mogu rec da sam dosta zadovoljan,ali nedostatak je sto su rolice preteske 6.1gr su u multivaru pa se u startu nece razvrtit ali poslje ljepo digne..a navjerovatnije ova masina nece ostat kod mene jer mi se javio jedna dečko da bi uzeo pa ce mi javit vcrs jos..tako da bi mogla otić.. Razz
a sta je sa polini variomatom?
[Vrh] Go down
[R]UNNE[R]
Master forum member
Master forum member
[R]UNNE[R]


Broj postova : 283
Age : 28
Lokacija : OT
Vozi : Yamaha Aerox
Kit : Motorforce 70
Variomat : Polini
Auspuh : TP NARDO
Registration date : 17.03.2012

[R]UNNE[R]  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [R]UNNE[R]    [R]UNNE[R]  - Page 2 Icon_minitimeuto pro 25, 2012 2:11 am

prodao sam ga.. sretan i blagoslovljen Božić svima koji slave.. santa
[Vrh] Go down
[R]UNNE[R]
Master forum member
Master forum member
[R]UNNE[R]


Broj postova : 283
Age : 28
Lokacija : OT
Vozi : Yamaha Aerox
Kit : Motorforce 70
Variomat : Polini
Auspuh : TP NARDO
Registration date : 17.03.2012

[R]UNNE[R]  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [R]UNNE[R]    [R]UNNE[R]  - Page 2 Icon_minitimeuto pro 25, 2012 7:35 pm

Pošto se kreće u novi projekt valjalo je sve lijepo rastavit i polosžitplastike u kutiju i zaštiti da se ne pogrebaju..
sva sreća nisam ni jedan nosač od plastika skršio tako da vraćanje istih nebi trebao bit problem..
u planu je na postojeću ramu od pedesetke stavit mašinu od vxa 125 za početak,a poslje možda i sjedne
vxr na postojeću mašinu,ali o tome cemo psolje sad je cilj složit 125 gore uredno..
pošto su mu prednej vilice imale lufta u štapovima dns sam ih skinuo i vidio u čemu je bio problem..kao
i obično ove vilice od pedesetke dokazano imaju kratki cjek trajanja tj. možeš se ti vozit na njima ali stisni
prvu kočnicu na mjestu i guraj ga naprijed natrag i možeš slobodno reć dojmove..a i kod naglijeg kočenja
cjela prva strana se može trest a to nikako nije udobno pogotovo kad je gore 125 mašina stoga sam odlučio rastavit
vilice i sredit ih,nije ih komplicirano rastavit ali treba dosta vremena jer treba skinut 4 zegera koji su na jako nedostupnim
mjestima i tepko ih je i izvuč van kamoli stisnut unutra.
Vilice su rastavljene i čekaju plastiče distance (pikse),brisače i zegere.
Evo kako to sad izgleda na grubo.
[R]UNNE[R]  - Page 2 DSC_0413

[R]UNNE[R]  - Page 2 DSC_0414

[R]UNNE[R]  - Page 2 DSC_0415

[R]UNNE[R]  - Page 2 DSC_0416

[R]UNNE[R]  - Page 2 DSC_0417

[R]UNNE[R]  - Page 2 DSC_0418

[R]UNNE[R]  - Page 2 DSC_0420

[R]UNNE[R]  - Page 2 DSC_0421

[R]UNNE[R]  - Page 2 DSC_0422

[R]UNNE[R]  - Page 2 DSC_0423
[Vrh] Go down
GoGo runner
Moderator
Moderator
GoGo runner


Broj postova : 396
Lokacija : Croatia
Vozi : Gilera Runner 50sp
Auspuh : Gianelli
Ostalo : Malossi sponge, Malossi rolice Very Happy
Registration date : 31.03.2010

[R]UNNE[R]  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [R]UNNE[R]    [R]UNNE[R]  - Page 2 Icon_minitimesri pro 26, 2012 12:22 am

Sve smo vec iskomentirali, samo naprijed toe kuul
[Vrh] Go down
steeef
Admin
Admin
steeef


Broj postova : 992
Age : 38
Lokacija : kc
Vozi : ?
Registration date : 18.12.2011

[R]UNNE[R]  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [R]UNNE[R]    [R]UNNE[R]  - Page 2 Icon_minitimesri pro 26, 2012 1:03 am

te vile budu opet dale sveoje samo sad puno brže ako gore sjedna 125cc nego dok je bil serijala..
nebi nikad u njih ulagal nego ih bacil na đubre i zaštedil lovu pa stavil vxr vilice.
[Vrh] Go down
kos3
Moderator
Moderator
kos3


Broj postova : 1055
Age : 33
Lokacija : Zagreb, Hrašće Turopoljsko
Vozi : runner full tuned
Kit : MHR replica
Variomat : Multivar
Auspuh : Yasuni r
Ostalo : za pivu, slag i mrvice
Registration date : 29.06.2010

[R]UNNE[R]  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [R]UNNE[R]    [R]UNNE[R]  - Page 2 Icon_minitimesri pro 26, 2012 12:05 pm

Runner dobro ti steef veli uzmi radije vxr vile jer se nadju i za soma kuna, pa njih repariraj i ko nove su a ove prodaj nekom ko se skrsio ...
I kad vec sve slazes od nule, trebao si ipak prrobat nac neku 250tku i onda da je to zver jer vx ko vx brzo ti dosadi..
[Vrh] Go down
[R]UNNE[R]
Master forum member
Master forum member
[R]UNNE[R]


Broj postova : 283
Age : 28
Lokacija : OT
Vozi : Yamaha Aerox
Kit : Motorforce 70
Variomat : Polini
Auspuh : TP NARDO
Registration date : 17.03.2012

[R]UNNE[R]  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [R]UNNE[R]    [R]UNNE[R]  - Page 2 Icon_minitimesri pro 26, 2012 12:13 pm

e jbg,sad ste me full nagovorili.. Very Happy sad cu na to jos potrosit somića kn Razz probat cu viidt ako nekome trebaju jer one nisu uopće tako loše nego jbg osjeti se kad se stisne prva kočnica i kad se ide naprijed natrag da imaju dole lufta a to mi smeta jer hocu da mi vile budeu bezprijekorne,a lako ja stavim vxrca gore to je najmanji problem.. Very Happy
Nista sad steeef traži vxr vile Razz
[Vrh] Go down
steeef
Admin
Admin
steeef


Broj postova : 992
Age : 38
Lokacija : kc
Vozi : ?
Registration date : 18.12.2011

[R]UNNE[R]  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [R]UNNE[R]    [R]UNNE[R]  - Page 2 Icon_minitimesri pro 26, 2012 1:59 pm

glavno da si se prepiral s menom na MS forumu i tupil svoje.
ak radiš projekt napravi to kak se spada a ne da čim prije skupiš dijelove i gledaš da prođeš čim jeftinije i štediš na nekim bitnim stvarima.
već sam bil negdi govoril,vx mašinu nikad nebi stavljal jer bude brzo dopizdilo nego bar vxr ili 250 makar ih je teško za nabavit (osim ak nemaš sreće ko ja,nabavil sam si još jednu 250cc mašinu za soma i nešt kn Razz )
znam ti za jednu 180cc 4t mašinu od vxra za negdi soma i pol kn..
[Vrh] Go down
[R]UNNE[R]
Master forum member
Master forum member
[R]UNNE[R]


Broj postova : 283
Age : 28
Lokacija : OT
Vozi : Yamaha Aerox
Kit : Motorforce 70
Variomat : Polini
Auspuh : TP NARDO
Registration date : 17.03.2012

[R]UNNE[R]  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [R]UNNE[R]    [R]UNNE[R]  - Page 2 Icon_minitimesri pro 26, 2012 2:08 pm

a kad ce se slagat da do ljet budem gotov projekt onda cu i ulupat koju kunu više i kako ti kažeš napravit to kako spada,a ne da budem moral rastavljat svako malo jer to nikome nije u interesu,napravit lipo posložit i nek služi Smile
a sad je gotovo kad sam uzel ovu vx125,cekaj za koliko se od 125 može prepravit na 200,potreban mi je cilindar i klip od vxra,bregasta i dekompresor?
kolika je vec vjerovatnost da se ova postojeća mašina od vxa brže potroši nego recimo ta 180
ako je u dobrom stanju? :roll:
[Vrh] Go down
steeef
Admin
Admin
steeef


Broj postova : 992
Age : 38
Lokacija : kc
Vozi : ?
Registration date : 18.12.2011

[R]UNNE[R]  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [R]UNNE[R]    [R]UNNE[R]  - Page 2 Icon_minitimesri pro 26, 2012 3:14 pm

nebu se vx mašina prije potrošila od 180 ko ni 180 od vx mašine ako je sve ok..
za swap ti treba klip cilindar,novi dihtunzi i karike (ako već sklapaš da se sklopi kak treba) pa bregasta,dekompresor i vxr getriba.
još bi bilo poželjno stavit variomat za vxr i remen pošto je duži i sve to ima veze sa performansama..
ali štos je u tome da vx200 nejde nikad ko vxr200 zbog nekih tehničkih razlika u radilicama.
[Vrh] Go down
[R]UNNE[R]
Master forum member
Master forum member
[R]UNNE[R]


Broj postova : 283
Age : 28
Lokacija : OT
Vozi : Yamaha Aerox
Kit : Motorforce 70
Variomat : Polini
Auspuh : TP NARDO
Registration date : 17.03.2012

[R]UNNE[R]  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [R]UNNE[R]    [R]UNNE[R]  - Page 2 Icon_minitimečet pro 27, 2012 10:11 pm

mašina ce sutra bit poslana,tako da se nadam sa možda čak i sutra bude kod mene,sad pitanje je kako oversas dostavlja jer sam samo jednom naručivao preko njih i to davno neke djelove za pc,ako dođe bit ce posla prvo sve detaljno provjerit u kakvom je stanju sta,kao što mi je rečeno mašina nije puno prešla,sad ako cemo vx mašinu stavljat za početak neznam jel mi je bolje sačekat mjesec-dva i napravit swap i stavit gore vxra,ali sad prije je bitno instlalciju pripasat od dvije,probat nekako izvest žice na sat od novijeg runera jer imam staru instalaciju od vxa a vx ima sat na sajlu.
[Vrh] Go down
steeef
Admin
Admin
steeef


Broj postova : 992
Age : 38
Lokacija : kc
Vozi : ?
Registration date : 18.12.2011

[R]UNNE[R]  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [R]UNNE[R]    [R]UNNE[R]  - Page 2 Icon_minitimepet pro 28, 2012 1:15 am

a lepo sam rekel da ti prodam instalaciju Razz
[Vrh] Go down
[R]UNNE[R]
Master forum member
Master forum member
[R]UNNE[R]


Broj postova : 283
Age : 28
Lokacija : OT
Vozi : Yamaha Aerox
Kit : Motorforce 70
Variomat : Polini
Auspuh : TP NARDO
Registration date : 17.03.2012

[R]UNNE[R]  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [R]UNNE[R]    [R]UNNE[R]  - Page 2 Icon_minitimepet pro 28, 2012 3:11 am

sta misliš da bi onda sve pasalo plug & play? ;)
[Vrh] Go down
steeef
Admin
Admin
steeef


Broj postova : 992
Age : 38
Lokacija : kc
Vozi : ?
Registration date : 18.12.2011

[R]UNNE[R]  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [R]UNNE[R]    [R]UNNE[R]  - Page 2 Icon_minitimepet pro 28, 2012 3:30 am

[R]UNNE[R] je napisao/la:
sta misliš da bi onda sve pasalo plug & play? ;)

ne mislim..znam ;)
[Vrh] Go down
Sponsored content





[R]UNNE[R]  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [R]UNNE[R]    [R]UNNE[R]  - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
[R]UNNE[R]
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Runner club :: Runner Club Diskusije :: Garaža-
Forum(o)Bir: