Runner club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli ! Za pristup cijelom forumu potrebna je registracija!
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Moj Runner 50 2007

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
MihaelVXR
Beba VozacH
Beba VozacH
MihaelVXR


Broj postova : 8
Lokacija : Slavonski Brod
Vozi : 50 SP,VX125
Registration date : 26.09.2014

Moj Runner 50 2007 Empty
PostajNaslov: Moj Runner 50 2007   Moj Runner 50 2007 Icon_minitimened ruj 28, 2014 1:55 am

Evo i moje vozilice..U mom posjedu nekih godinu i pol,sve pet s njim,osim jednog problema,o njemu ću dolje.. Ružan je ko đavo bez ovih plastika, al bilo je i ljudi što su rekli da im se sviđa confuses
Takvog sam ga kupio,i nikako mi nije jasno što se desilo s tim plastikama.. Prvo sam mislio da je netko upao sa njega,ali ako je tako zašto onda ove ostale plastike nisu puknute,izgrebane i sl.. Sve mi se čini da je nekom poslužio za dijelove.. Ali eto takav kakav je nastojim da uvijek bude čist i uredan.. Za mješavinu koristim Motul scooter expert ulje,polusintetika.. E sad malo o onom problemu sa početka.. Sve je bilo u redu do Uskrsa ove godine..Propišala mi vodena pumpa i izgubio je snagu kad kreće..Kao da se 2 stokilaša voze na njemu lol! Mislim da je uzrok tomu remen i rolice,ili se varam,neka neko iskusniji kaže. A vodenu pumpu sam kupio,to nikako da zamjenim,nikad nisam rastavljao mašinu od skutera pa se bojim da ne zeznem nešto.. I da,prednja vilica mi je blokirana,kako to mogu sam sredit ili još bolje tko mi to u Sl.Brodu može srediti? Planiram srediti te sve nedostatke,nabaviti plastike,pofarbati to u neku lijepu kombinaciju,regati i uživati.. Evo i malo slika da vidite to čudo Very Happy

Moj Runner 50 2007 DSC_0488

Moj Runner 50 2007 DSC_0489


upload images free

Pa eto,komentirajte..
[Vrh] Go down
svabo
Master forum member
Master forum member
svabo


Broj postova : 353
Age : 31
Lokacija : Donja Zdenčina
Vozi : Gilera runner 50sp
Kit : -
Auspuh : Leo vince zx-r
Ostalo : Gume,svjetlo,kocnica,kljucevi i ostale pizdarije.... Smile
Registration date : 24.08.2010

Moj Runner 50 2007 Empty
PostajNaslov: Re: Moj Runner 50 2007   Moj Runner 50 2007 Icon_minitimeuto ruj 30, 2014 9:53 pm

Vodenu pumpu nemoj radit ako neznaš pošto tu ima dost posla i moš više sjebat nego koristi napravit. Ako jedva krece ovisno o km kolko motor ima moguce da su rolice vec odavno napravile svoje. Sumnjam za remen, ali i to je moguče. Sve ti je to do variomata skini deklo dole i pogle kaj se dogodilo i znal buš sam. Malo poštelat fergič ako je red sponge ili auspuh neki gore i toe to. Nisu to plastike to je platiska Very Happy nemaš ralicu koja ide s prednje strane zatvara hladnjak i ide skroz ispod mjesta za noge i doslovno izgleda ko neka ralica xD Imaš ih po 400-500 kuna.
[Vrh] Go down
MihaelVXR
Beba VozacH
Beba VozacH
MihaelVXR


Broj postova : 8
Lokacija : Slavonski Brod
Vozi : 50 SP,VX125
Registration date : 26.09.2014

Moj Runner 50 2007 Empty
PostajNaslov: Re: Moj Runner 50 2007   Moj Runner 50 2007 Icon_minitimeuto ruj 30, 2014 10:08 pm

Ima 5000 kilometara..Najvjerovatnije da ću vozit u jedan servis da mi zamjene tu vodenu,ne znam...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moj Runner 50 2007 Empty
PostajNaslov: Re: Moj Runner 50 2007   Moj Runner 50 2007 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moj Runner 50 2007
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» moj runner
» RunneR 250
» moj runner :)
» Runner & Nrg
» Runner 200

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Runner club :: Runner Club Diskusije :: Garaža-
Forum(o)Bir: