Runner club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli ! Za pristup cijelom forumu potrebna je registracija!
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Moj Runner :)

Go down 
+5
SNAKE9999
Juric
chofus
iTox
mrky05inter
9 posters
Autor/icaPoruka
mrky05inter
Vec zna adresu napamet
Vec zna adresu napamet
mrky05inter


Broj postova : 75
Age : 32
Lokacija : Slavonski Brod
Vozi : Gilera Runner SP50
Kit : -a u bila
Variomat : ma de dobro je
Auspuh : Od džon diiiira
Ostalo : nova vilica,,novi auspuh serijski,diode na pozicijskim svjetlima,prednji blatobran lakirani,alarm i daljinsko paljenje,neonke
Registration date : 30.10.2009

Moj Runner :) Empty
PostajNaslov: Moj Runner :)   Moj Runner :) Icon_minitimečet stu 05, 2009 1:04 am

...kupnjom motora on je u originalu izgledao ovako ovo je slikano 15 minuta nakon izlaska iz salona...na slici su oznaceni dijelovi naljepnica koji su skinuti znaci na motoru nema naljepnica srebrne boje inace je komplet srebrno crveni no ostale su samo crvene....

Moj Runner :) Original.th
motor trenutno izgleda nakon prvog servisa...skinuti retrovizori
Moj Runner :) Izgled.th

zatim uslijedilo stavljanje bocne nogare
Moj Runner :) Nogara.th

te uslijed prometne kad je auto ispred mene krenuo u rikverc usred ulice i nije me vidio zabio blatobran se polomio i dobio sam ne prljavo crni tj gruba povrsina vec glatka sjajna
Moj Runner :) Blatobranprednji.th

na slici se vidi bolje malo blatobran koji je puno ljepsi nego onaj standardni i oznaceno koje naljepnice su poskidane....
Moj Runner :) Prednja.th

uslijedilo skidanje zadnjeg blatobrana i stavljanje plavih dioda umjesto obicnih bijelih zarulja na pozicijska svjetla
Moj Runner :) Blatobranzadnji.th Moj Runner :) Dioda.th Moj Runner :) Dioda1.th

dosao je i novi auspuh jer je onaj prijasnji sa srebrnim ovim na kraju imao tvornicku gresku pa su mi poslali ovaj s plavim
Moj Runner :) Spuh.th

i zadnji kraj mi trenutno izgleda ovako
Moj Runner :) Zadnjikraj1.th

ali planiram stavit tablicu ispod skroz ili da stoji okomito u odnosu na tlo...ili tako ili pokusavam skemijat tu s kolegom jednim da mi utrpa nesto da bude elektricno dize spusta tablica posto se on kuzi u take stvari pa da proba nesto skemijat ili ak nista drugo samo izradit kod tokara si nosacta fino stoji no to nista zasad dok se ne stavim elektricne blokade posto su samo skinute zasad....i vstavljanje neonskog svjetla posto mi je to ostalo od prijasnjeg motora
Moj Runner :) Dsc00993j.th

i u petak dolazi alarm i daljinsko paljenje( hvala itox i keky.sb)
te tokom sljedeceg tjedna alu podnice iste ovakve
Moj Runner :) Alupodnice.th

te zmigavci zadnji mali troduplo manji od ovih da ne strši toliko...

...to bi bilo to...vazno mi je da je motor zadrzao original izgled i boju koliko toliko da neam nabacanih kojekakvih naljepnica ovog onog....a vidjet cemo kako ce se odvijat financijska situacija pa mozda nesto i po pitanju snage napravimo zasad unatoc 100 problema s njim nova vilica spuh itd itd 100 i kvarova toliko koliko sam zadovoljan s njim...

pozzzzz
[Vrh] Go down
iTox
Admin
Admin
iTox


Broj postova : 1426
Age : 32
Lokacija : Pazin
Vozi : Runner 125 ST 2008
Kit : Malossi 210
Variomat : Polini maxi speed control
Auspuh : Serdarevic 3oval Karbon
Ostalo : Malossi bregasta, malossi suste ventila, malossi delta, malossi bijeli na delti, polini plavi centralni
Registration date : 14.05.2008

Moj Runner :) Empty
PostajNaslov: Re: Moj Runner :)   Moj Runner :) Icon_minitimečet stu 05, 2009 8:28 pm

dobro izgleda.. Smile novi branik je bolji da.. a cudno mi je ovo da si imao gresku na serijskom spuhu...

Sretno sa nastavkom radova!
[Vrh] Go down
http://www.royalclan.net
mrky05inter
Vec zna adresu napamet
Vec zna adresu napamet
mrky05inter


Broj postova : 75
Age : 32
Lokacija : Slavonski Brod
Vozi : Gilera Runner SP50
Kit : -a u bila
Variomat : ma de dobro je
Auspuh : Od džon diiiira
Ostalo : nova vilica,,novi auspuh serijski,diode na pozicijskim svjetlima,prednji blatobran lakirani,alarm i daljinsko paljenje,neonke
Registration date : 30.10.2009

Moj Runner :) Empty
PostajNaslov: Re: Moj Runner :)   Moj Runner :) Icon_minitimepet stu 06, 2009 12:41 am

ee hvala hvala ;) ma kao katalizator se pregrijavo Moj Runner :) Confused
vidjet cemo sutra stize alarm i daljinsko pa stavim video ak ga sutra stavim ak ne u subotu ;)
[Vrh] Go down
mrky05inter
Vec zna adresu napamet
Vec zna adresu napamet
mrky05inter


Broj postova : 75
Age : 32
Lokacija : Slavonski Brod
Vozi : Gilera Runner SP50
Kit : -a u bila
Variomat : ma de dobro je
Auspuh : Od džon diiiira
Ostalo : nova vilica,,novi auspuh serijski,diode na pozicijskim svjetlima,prednji blatobran lakirani,alarm i daljinsko paljenje,neonke
Registration date : 30.10.2009

Moj Runner :) Empty
PostajNaslov: Re: Moj Runner :)   Moj Runner :) Icon_minitimesub stu 07, 2009 5:56 pm

odustao od alu podnica najvjerojatnie...skupo previse...najmanji komad koji mogu nabavit u sb je 1x2 m i to je 950kn Moj Runner :) Icon_sad zato alarm i daljinsko stiglo u ponedjeljak insatalacija
[Vrh] Go down
chofus
Master forum member
Master forum member
chofus


Broj postova : 403
Age : 35
Lokacija : Vkci/Zg
Vozi : Vxr
Kit : 200 ccm alu Smile
Variomat : serijski
Auspuh : serijski
Ostalo : xenon kit 8k, alarm i daljinsko paljenje,
Registration date : 06.11.2008

Moj Runner :) Empty
PostajNaslov: Re: Moj Runner :)   Moj Runner :) Icon_minitimened stu 08, 2009 1:38 am

mrky05inter je napisao/la:
odustao od alu podnica najvjerojatnie...skupo previse...najmanji komad koji mogu nabavit u sb je 1x2 m i to je 950kn Moj Runner :) Icon_sad zato alarm i daljinsko stiglo u ponedjeljak insatalacija

najbolje ti je da odes kod onih sto prave pizdarije sa aluminijem itd,
e odes kod njih i pitas da ti prodaju komade sto njima netrebaju i sam si izrezes,
ja sam za stari scoot to radio i dobio sam cak 2 komada alu. besplatno

tak da samo se treba raspitat malo
[Vrh] Go down
mrky05inter
Vec zna adresu napamet
Vec zna adresu napamet
mrky05inter


Broj postova : 75
Age : 32
Lokacija : Slavonski Brod
Vozi : Gilera Runner SP50
Kit : -a u bila
Variomat : ma de dobro je
Auspuh : Od džon diiiira
Ostalo : nova vilica,,novi auspuh serijski,diode na pozicijskim svjetlima,prednji blatobran lakirani,alarm i daljinsko paljenje,neonke
Registration date : 30.10.2009

Moj Runner :) Empty
PostajNaslov: Re: Moj Runner :)   Moj Runner :) Icon_minitimened stu 08, 2009 5:18 pm

ahaaa...hvala hvala...kod tokara ili tako nesto?bravar?ja sam samo gledo po trgovinama...
[Vrh] Go down
mrky05inter
Vec zna adresu napamet
Vec zna adresu napamet
mrky05inter


Broj postova : 75
Age : 32
Lokacija : Slavonski Brod
Vozi : Gilera Runner SP50
Kit : -a u bila
Variomat : ma de dobro je
Auspuh : Od džon diiiira
Ostalo : nova vilica,,novi auspuh serijski,diode na pozicijskim svjetlima,prednji blatobran lakirani,alarm i daljinsko paljenje,neonke
Registration date : 30.10.2009

Moj Runner :) Empty
PostajNaslov: Re: Moj Runner :)   Moj Runner :) Icon_minitimeuto stu 10, 2009 12:33 am