Runner club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli ! Za pristup cijelom forumu potrebna je registracija!
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 evo da i ja prestavim svoje dvije pile

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
benelli
Zalaufao se
Zalaufao se



Broj postova : 24
Lokacija : Novigrad
Vozi : a šta drugo nego vx-a i 491
Registration date : 27.08.2009

evo da i ja prestavim svoje dvije pile Empty
PostajNaslov: evo da i ja prestavim svoje dvije pile   evo da i ja prestavim svoje dvije pile Icon_minitimečet kol 27, 2009 7:46 pm

evo da predstavim benelli posto sam ga uzeo na kraju proslog ljeta
evo malo copy C/P sa drugog foruma

[quote author=benelli link=topic=18527.msg292769#msg292769 date=1242766921]
ajde da i ja predstavim svoj benelli 491 st,2000g uzeo sam ga na kraju ljeta i sve je bilo serijala ali pravijo je probleme koje su mi pomogli rijesit clanovi foruma :notworthy:,a da ne pricam kako je bio ofarban ko da ga je neko kistom farbao i tako ima dosta toga ........,i onda je pocelo sređivanje i izgleda i mašine i sad je nekih 90% gotov ima jos nekih sitnica za promjenit ali to bi bilo to

setup je sljedeci: technigas next r
radilica top performance sa plavim polutkama
malossi multivar
malossi fly
malossi kevlar
malossi karbonske lamelice
dellorto phva 17.5
malossi sport 70cc
centralni žuti
federi zeleni
rolice 5g

i evo par slika
evo da i ja prestavim svoje dvije pile T500147_DSC00579evo da i ja prestavim svoje dvije pile T500146_DSC00554evo da i ja prestavim svoje dvije pile T500145_DSC00497

stavit cu jos slika kad ga polako jos budem dovršavao :icon_thumright:



[/quote]

evo to je kad je stigo technigas

evo slike technigasa
evo da i ja prestavim svoje dvije pile T527578_DSC00654


i evo bilo mi je dosadno pa sam si ofarbao neke sitnice i home made distancier posto ga nisam bio ofarbao kad sam ga napravio
evo da i ja prestavim svoje dvije pile T527577_DSC00644

onda se malo farbalo

update 21.6

evo prije par dana sam skidao plastike sa skutera da napravim neke nosace sta su bili puknuti i usput sam svijetlo ofarbao u naranđasto

par slika da vidite kako izgleda komentari dobro došli dali je sad ljepše ili prije kad je bilo bijelo
evo da i ja prestavim svoje dvije pile T552373_DSC00682
evo da i ja prestavim svoje dvije pile T552372_DSC00679

jucer mi je bilo dosadno padala je kisa i odlucio sam napravit štender i bacio se na posao
evo par slika home made štendera da vidite kako izgleda svoj posao odrađuje odlično i to je važno a izgled me ni nije toliko zanimao koliko mi sluzi kad skidam felgu i ......

evo da i ja prestavim svoje dvije pile T552377_DSC00688
evo da i ja prestavim svoje dvije pile T552376_DSC00687
evo da i ja prestavim svoje dvije pile T552375_DSC00686
evo da i ja prestavim svoje dvije pile T552374_DSC00684
[Vrh] Go down
benelli
Zalaufao se
Zalaufao se



Broj postova : 24
Lokacija : Novigrad
Vozi : a šta drugo nego vx-a i 491
Registration date : 27.08.2009

evo da i ja prestavim svoje dvije pile Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja prestavim svoje dvije pile   evo da i ja prestavim svoje dvije pile Icon_minitimečet kol 27, 2009 7:46 pm

evo jos jedan mali update i skuter se blizi dovršetku ali uvjek se nađe neka sitnica :toothy12:

evo pošto se nešto čulo u mašini nisam mogo odoliti da ne skinem kit da vidim u kakvom je stanju i da vidim radilicu dali ima lufta,kad sam skinuo imao sam šta viditi radilica je imala lufta i onda sam i rastavio blokove kad ono i ležajevi su se culi dosta neznam kako ali nije zbog montaže 100% jer nisu se ni malo čuli prvih 500km da sam ih sjeb..o kad sam stavljao odmah bi se valjda čuli cijelo vrijema ali da ne duljim drugi dan sam otišao u trst kupit radilicu i ponovo ležajeve i semeringe nove i mogu vam reč da je cjena više nego sportska. :headbang:

evo slika radilice
evo da i ja prestavim svoje dvije pile T579424_DSC00697

a za to vrijeme sam cekao i neke sitnice sa sipa:distancer,žmigavce i ručke
mogu vam samo reč da sam se razočarao sa žmigavcima od str8 :sad1: jer oni od yuga se nisu ništa vidili a tek ovi još manje ali ajde barem su ljepši
djelove sam narucivao preko ivan_sp i jos jednom da ga i ovdje pohvalim djelovi su stigli i cak i katalog od sipa sam dobio tako da covjek samo pohvale zaslužuje :icon_thumright:

evo da i ja prestavim svoje dvije pile T579426_DSC00704

evo da i ja prestavim svoje dvije pile T579425_DSC00701

i evo tu dvije slike moje i od sfx-a bebe

evo da i ja prestavim svoje dvije pile T579423_DSC00694

evo da i ja prestavim svoje dvije pile T579422_DSC00693

THE END do daljnjega
i za koj dan cu stavit koju sliku sa djelovima sa sipa žmigavcima ......
[Vrh] Go down
benelli
Zalaufao se
Zalaufao se



Broj postova : 24
Lokacija : Novigrad
Vozi : a šta drugo nego vx-a i 491
Registration date : 27.08.2009

evo da i ja prestavim svoje dvije pile Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja prestavim svoje dvije pile   evo da i ja prestavim svoje dvije pile Icon_minitimečet kol 27, 2009 7:49 pm

i evo to je kad je stigo vx


evo danas stigla nova pila radi se o gileri runner 125vx 2006 godiste,20 000 tkm sve serijala osim multivara i deaka ali cim sam uzeo sam skinuo deak i stavio org posto je jako bucan i velik ali bio je neki stari tip deaka ako je uopce deak posto na njemu ne pise nista :dontknow:,to bi bilo to sta se tice mog skutera ja sam za sad zadovoljan :headbang:

i evo par vriških slika
evo da i ja prestavim svoje dvije pile T650003_DSC00751evo da i ja prestavim svoje dvije pile T650002_DSC00750evo da i ja prestavim svoje dvije pile T650001_DSC00749
evo da i ja prestavim svoje dvije pile T650000_DSC00748

komentari dobro dosli
[Vrh] Go down
pajo pu
Vec zna adresu napamet
Vec zna adresu napamet
pajo pu


Broj postova : 65
Lokacija : pula
Vozi : SP 180
Registration date : 18.07.2009

evo da i ja prestavim svoje dvije pile Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja prestavim svoje dvije pile   evo da i ja prestavim svoje dvije pile Icon_minitimečet kol 27, 2009 7:59 pm

dobra Very Happy
[Vrh] Go down
benelli
Zalaufao se
Zalaufao se



Broj postova : 24
Lokacija : Novigrad
Vozi : a šta drugo nego vx-a i 491
Registration date : 27.08.2009

evo da i ja prestavim svoje dvije pile Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja prestavim svoje dvije pile   evo da i ja prestavim svoje dvije pile Icon_minitimečet kol 27, 2009 9:40 pm

pa desi pajo
[Vrh] Go down
Juric
Admin
Admin
Juric


Broj postova : 1057
Age : 32
Lokacija : Zagreb/Kosnica/V. Goriica
Vozi : Runner 50 Race Edition
Registration date : 26.05.2008

evo da i ja prestavim svoje dvije pile Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja prestavim svoje dvije pile   evo da i ja prestavim svoje dvije pile Icon_minitimesub kol 29, 2009 12:56 am

dobar runner, ima planova za njega?
dobra boja na benelli-u Very Happy
[Vrh] Go down
benelli
Zalaufao se
Zalaufao se



Broj postova : 24
Lokacija : Novigrad
Vozi : a šta drugo nego vx-a i 491
Registration date : 27.08.2009

evo da i ja prestavim svoje dvije pile Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja prestavim svoje dvije pile   evo da i ja prestavim svoje dvije pile Icon_minitimesub kol 29, 2009 2:07 am

Juric je napisao/la:
dobar runner, ima planova za njega?
dobra boja na benelli-u Very Happy

kako mislis planova,mislis na tuning ako na to mislis ne bas posto je gore multivar mozda jos neki spuh i to je to

imam doma deaka tj dobio sam ga sa vx-om bio je na njemu kad sam ga kupio ali mi se pre jako cuje a probali smo ga stavit na vxr i cuje se slablje mozda zbog okretaja jer vxr vrti manje ali nema veze probat cu napravit neki decibel kiler pa da vidim kako ce se cut onda

a sta se tice tuninga ipak mi je drazi 2t tuning-minareli rulzzzz
[Vrh] Go down
cosa_wp
Master forum member
Master forum member
cosa_wp


Broj postova : 336
Age : 31
Lokacija : Slavonski Brod
Vozi : Gilera Runer ST 125
Auspuh : Serdarević TT 3-oval karbon
Registration date : 17.07.2009

evo da i ja prestavim svoje dvije pile Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja prestavim svoje dvije pile   evo da i ja prestavim svoje dvije pile Icon_minitimesub kol 29, 2009 4:57 pm

dobra dobra!!!!
[Vrh] Go down
_aLaN_
Zalaufao se
Zalaufao se
_aLaN_


Broj postova : 41
Age : 31
Lokacija : Osijek
Vozi : Moderatorov skuter kad mi da =) ;)
Kit : ma besan kit
Registration date : 12.09.2009

evo da i ja prestavim svoje dvije pile Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja prestavim svoje dvije pile   evo da i ja prestavim svoje dvije pile Icon_minitimesub ruj 12, 2009 3:05 am

preljep je benneli uffff
[Vrh] Go down
Sponsored content





evo da i ja prestavim svoje dvije pile Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja prestavim svoje dvije pile   evo da i ja prestavim svoje dvije pile Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
evo da i ja prestavim svoje dvije pile
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Runner club :: Runner Club Diskusije :: Garaža-
Forum(o)Bir: